اخبار

Apple TV جدید نیمه دوم سال 2022 معرفی می شود

گفته می‌شود دستگاه Apple TV جدید در نیمه دوم سال 2022 از راه خواهد رسید. مینگ چی کو، تحلیلگر، می‌گوید که اپل مدل جدیدی از تی وی باکس اپل را در نیمه دوم سال جاری عرضه خواهد کرد که “ساختار هزینه را بهبود می‌بخشد”.

در حالی که هنوز تفسیر در مورد معنای “ساختار هزینه” باز است، او می‌تواند به یک مدل مقرون به صرفه‌تر باشد. بلومبرگ ماه گذشته گزارش داد که اپل در حال کار بر روی هوم پاد و اپل تی وی ترکیبی با دوربین FaceTime است. دستگاه هیبریدی جدید به عنوان مرکز رویکرد خانه هوشمند اپل با مینی هوم پاد که در سراسر خانه احاطه شده است، به حساب خواهد آمد.

Apple TV جدید در راه است

اپل تی وی در آوریل 2021 با تراشه A12، پشتیبانی از پخش ویدئو با نرخ فریم بالا HDR با وضوح 4K و یک کنترل از راه دور جدید با یک صفحه کلیک نوآورانه به روز شد. در دیگر خبرها براساس گزارش‎‌ها شرکت اپل شاید عرضه و رونمایی مجموعه آیفون 14 را به دلیل همه گیری کرونا با تاخیر رو به رو کند. این یعنی ممکن است تا اواخر سال 2022 منتظر بمانیم.

متاسفانه شیوع مجدد کرونا در چین موجب قرنطینه در این کشور شد و از آنجایی که بخش عمده تولیدات آیفون به این کشور اختصاص دارد، تاخیری در برنامه عرضه و رونمایی مجموعه آیفون 14 اپل بگذارد.

البته این موضوع یک احتمال بوده و گزارش تایید شده از سوی اپل و دیگر شرکا نیست. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا اپل چنین برنامه‌ای دارد یا خیر.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا