اخبار

آشکار شدن مشخصات دوربین تبلت پیکسل گوگل

به تازگی جزئیات تازه درباره محصولات آینده گوگل منتشر شده که از جمله باید به تبلت پیکسل نسل بعدی این شرکت اشاره کرد. از پیکسل تاشو گرفته تا سری پیکسل 7 و تبلت آینده.

کاربر توییتر به نام Kuba Wojciechowski طی چند توییت مشخصات دوربین پیکسل‌های آینده را افشا کرد. این فرد بیان داشته که اطلاعات را از سورس کدهای اندروید کشف کرد.

جزئیات متعددی در توییت‌ها گنجانده شده است که نشان می‌دهد پیکسل 7 پرو آینده ممکن است دارای سنسور اصلی GN1 سامسونگ و سنسور اولتراواید IMX381 سونی باشد. دوربین سلفی ظاهرا از نوع حسگر 3J1 سامسونگ است که برای بیومتریک صورت استفاده خواهد شد.

تبلت پیکسل گوگل با دوربین ارتقایافته

توییت‌ها همچنین بیان می‌کنند که تبلت پیکسل (که به آن T6 نیز گفته می‌شود) با دو سنسور سونی IMX355 عرضه می‌شود که همان سنسورهایی هستند در دوربین جلو پیکسل 6 استفاده می‌شوند. پست دیگری به وجود Pixel تاشو اشاره می‌کند که با سه سنسور همراه است.

البته، هیچ کلمه رسمی در مورد این مشخصات سخت افزاری از طرف گوگل یا هر نهاد مرتبطی وجود ندارد، اما جالب است که چقدر اطلاعات را می‌توان از جستجو در کد و ارجاع متقابل آن با منابع خارجی به دست آورد. در هر صورت، دسته بعدی دستگاه‌های هوشمند گوگل باید جالب باشد و با نزدیک‌تر شدن به عرضه سری پیکسل 7 در اواخر امسال، می‌توانیم انتظار اطلاعات بیشتری را داشته باشیم.

گوگل سعی دارد محصولات متعددی را در سال جاری عرضه دارد که پیشتر نیز با معرفی پیکسل واچ نشان داد برنامه‌های گسترده‌ای دارد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا