اخبار

انتشار رندر هدفون دورگردنی Bullets Wireless Z2 وان پلاس

انتظار می‌رود وان‌پلاس بزودی هدفون دورگردنی Bullets Wireless Z2 معرفی کرده و مدتی بعد راهی بازار هندوستان نماید. تا اینجای کار، ما فقط جزئیات کمی در مورد گجت پوشیدنی می‌دانیم.

ایشان آگاروال، افشاگر مطرح به تازگی رندرهایی را به اشتراک گذاشته است که طراحی OnePlus Bullets Wireless Z2 را فاش می‌سازد. هدفون وان پلاس Bullets Wireless Z2 جانشین Bullets Wireless Z خواهد شد که 2 سال قبل عرضه شد. رندر نشان می‌دهد که هدفون دورگردنی با طراحی مشابه نسل قبل همراه است و در گزینه رنگی آبی و مشکی به فروش می‌رسد.

اگرچه ما نسخه مشکی هدفون Bullets Wireless Z را مشاهده کردیم، نسخه مشکی نسل جدید ترکیب متفاوتی از قرمز را در خود دارد. ما می‌توانیم رنگ قرمز را در کلید تنظیم صدا و قسمت نوک گوش شاهد باشیم.

هدفون دورگردنی Bullets Wireless Z2 در راه است

انتشار رندر هدفون دورگردنی Bullets Wireless Z2 وان پلاس

علاوه بر این، یک میکروفون در کنار دکمه تنظیم صدا تعبیه شد. در سوی دیگر، لوگو برند Oneplus را می‌توان مشاهده کرد. رندرها تأیید می‌کنند که هدفون موردبحث می‌توانند به صورت مغناطیسی در زمانی که استفاده نمی‌شوند به یکدیگر متصل شوند. به نظر می‌رسد که دارای کنترلر مغناطیسی است که در Bullets Wireless Z قرار گرفت.

این هدفون دارای بلوتوث 5.0 بوده و در پایگاه داده بلوتوث SIG رویت شد. همچنین باید شاهد استاندارد ضدآب IP55 هم باشیم. Bullets Wireless Z2 دارای درایورهای دینامیکی 12.4 میلی متری بوده و شایعه شده است که تا 30 ساعت عمر باتری خواهد داشت. این گوشی با پشتیبانی از شارژ سریع عرضه می‌شود که تنها با 10 دقیقه شارژ تا 20 ساعت پلی بک دارد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا