اخبار

هدست واقعیت ترکیبی اپل 2023 معرفی می شود

اگرچه انتظار داشتیم که هدست واقعیت ترکیبی اپل را در جریان رویداد WWDC 2022 شاهد باشیم، اما کوپرتینویی‌ها به دلایل معرفی را با تاخیر مواجه کردند و در این بین مینگ چی کو تحلیلگر صنعت علت و تاریخ معرفی را فاش کرد.

متاسفانه قرنطینه برخی شهر‌های چینی از جمله شانگهای اپل را مجبور کرد تا از توسعه هدست واقعیت ترکیبی خود عقب نشینی کند. کو معتقد است در سه ماهه سوم سال جاری به مرحله EVT یا تست تایید خواهد رسید و ژانویه سال 2023 باید منتظر معرفی آن باشیم.

سپس کو افزود که اپل همزمان با WWDC 2023 آن را عرضه خواهد کرد. البته کیت توسعه دستگاه دو یا چهار هفته پس از معرفی به توسعه دهندگان ارائه خواهد شد. ثبت سفارش از سه ماهه دوم شروع شده و همان زمان نیز باید انتظار عرضه را داشت.

هدست واقعیت ترکیبی اپل تاخیر خورد

گفتنی است که شایعات کو را باید تا حدودی صحیح دانست. وی سابقه درخشانی در ارائه اطلاعات حقیقی پیرامون محصولات اپل دارد و عجیب نیست که این پیش بینی نیز درست از آب دربیاید.

پیش از این نیز جف پو دیگر تحلیلگر صنعت بیان داشت تا نیمه نخست 2023 اپل در معرفی هدست واقعیت ترکیبی خود تاخیری به وجود خواهد آورد. جزئیات بیشتری در کار نیست و تاکنون شایعات فراوانی درباره این هدست بدست آمده که نمی‌توان به هیچ یک اکتفا کرد. بنابراین باید به انتظار ادامه داد تا مشخص شود کوپرتینویی‌ها چه برنامه‌ای برای جدیدترین محصول آینده خود دارند. محصولی که تاکنون در سبد تولید اپل قرار نداشت و بزودی افزوده خواهد شد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا