اخبار

تیم‌های طراحی آیفون و آیپد ماسک‌های صورت را برای کارمندان اپل تولید کرده‌اند!

تیم‌های طراحی آیفون و آیپد ماسک‌های صورت را برای کارمندان و مهندسان اپل تولید کرده‌اند شاید این خبر برای کاربران و طرفداران اپل ناخوشایند بیاید چرا که اپل این ماسک‌ها را فقط مختص به کارمندان خود تولید کرده است نه عموم مردم و هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست که آیا قرار است اپل این ماسک‌ها را به بازار عرضه کند یا خیر؟ همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

اپل در ماه آوریل(ماه فروردین) یک محافظ و ماسک صورت با ظاهری متفاوت ایجاد و تولید کرد که می‌تواند به بیمارستان‌ها و مکان‌های دیگر که به تجهیزات محافظت شخصی نیاز دارند حمل شود. اکنون،این شرکت دو ماسک صورت ایجاد کرده است.  ماسک‌های سفارشی صورت از طرف افرادی که پشت آیفون هستند برای محدود کردن شیوع ویروس همه‌گیر کووید-۱۹ در داخل فروشگاه‌ها و دفاتر بیزینس اینسایدر گزارش کرده است که ،اپل از تجهیزات حفاظتی شخصی مانند ماسک صورت اپل و کلیر ماسک اپل برای نیروی کار خود رونمایی کرده است.
اینها جایگزین ماسک‌های پارچه‌ای استانداردی می‌شوند که تاکنون عرضه شده‌اند و هنوز تصاویری از ماسک جدید منتشر نشده است. بلومبرگ (از طریق MacRumors) ادعا می‌کند ماسک‌ها کاملا توسط اپل طراحی و تولید شده‌اند و یک کارمند اپل تصویری از طراحی این ماسک برای سایت ارسال کرده است. تیم‌های مهندسی و طراحی صنعتی که مسئولیت آیفون و آیپد را بر عهده دارند،مسئولیت طراحی ماسک را بر عهده دارند. اپل برای یافتن موادی که ذرات را به اندازه کافی فیلتر می‌کنند و دارای طراحی سه لایه است و در حالی که تأمین مهم تجهیزات محافظت شخصی پزشکی را مختل نمی‌کند،تحقیق و آزمایش داخلی را انجام داد. بر اساس گزارشی از بلومبرگ، ماسک صورت اپل می‌تواند پنج بار شسته و مورد استفاده مجدد قرار گیرد. از سه لایه ماده برای فیلتر کردن هوا و همچنین پوشش‌هایی در بالا و پایین بینی و چانه برخوردار است و همچنین قابل تنظیم هستند.
از طرف دیگر علاوه بر ماسک صورت اپل (Apple Face Mask)یک ماسک جراحی کاملاً شفاف به نام”کلیر ماسک اپل” (Apple ClearMask) است که در نوع خود اولین مورد تاییده FDA سازمان غذا و دارو آمریکا است.


شرکت اپل این ماسک‌ها را به صورت سفارشی طوری طراحی کرده است که چهره فرد استفاده کننده را نشان می‌دهد که کاملا شفاف است به طوری که مشتریان کم شنوا می‌توانند چهره کارمندان را ببینند و حرف‌های آن‌ها را متوجه شوند تا بتوانند آنها را بهتر درک کنند. اپل قصد دارد طی چند هفته آینده Face Mask(ماسک صورت) را برای کارمندان خود ارسال کند. جدول زمانی برای ارائه ClearMask (کلیر ماسک)هنوز ارائه نشده است.

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید تیم‌های طراحی آیفون و آیپد ماسک‌های صورت را برای کارمندان و مهندسان اپل تولید کرده‌اند شاید این خبر برای کاربران و طرفداران اپل ناخوشایند بیاید چرا که اپل این ماسک‌ها را فقط مختص به کارمندان خود تولید کرده است نه عموم مردم و هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست که آیا قرار است اپل این ماسک‌ها را به بازار عرضه کند یا خیر؟از طرف دیگر علاوه بر ماسک صورت اپل (Apple Face Mask)یک ماسک جراحی کاملاً شفاف به نام”کلیر ماسک اپل” (Apple ClearMask) است که در نوع خود اولین مورد تاییده FDA سازمان غذا و دارو آمریکا است.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا