اخبار

بازی The witcher 4 تولید آن آغاز شد

به تازگی مدیرعامل شرکت CD Projekt Group یعنی Adam Kiciński در طی کنفرانس مالی سه ماهه نخست سال 2022 این کمپانی اطلاعاتی درباره بازی The witcher 4 ارائه داد.

گفته شده این بازی با موتورگرافیکی Unreal Engine 5 تحت توسعه قرار دارد و این پروژه در مشارکت استراتژیکی با Epic Games تحت توسعه است. شرکت CD Projekt تاکنون از پیشرفت روند ساخت بسیار راضی بوده و بهبودی‌هایی در روند کلی توسعه به وجود آمد.

بازی بعدی Witcher اکنون با بیش از 100 توسعه دهنده در مرحله پیش تولید قرار دارد، اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا تاریخ انتشار به طور رسمی اعلام شود. برای Cyberpunk 2077، اکثریت تیم CD Projekt RED روی اولین بسته الحاقی کار می‌کنند. انتظار می‌رود بازاریابی برای این کار در نیمه دوم سال 2022 آغاز شود، یعنی زمانی که انتظار داریم انیمه Cyberpunk Edgerunners پخش شود.

بازی The witcher 4 در آینده نزدیک معرفی می شود

بازی The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition قرار است در سه ماهه چهارم 2022 برای Xbox Series X/S و PS5 پس از تاخیرهای متعدد منتشر شود. هنوز جزئیاتی از پیشرفت‌های بصری آن فاش نشده ، بنابراین در ماه‌های آینده اطلاعات کامل‌تری در اختیار قرار خواهد گرفت.

شرکت سی دی پراجکت رد اگرچه بازی Cyberpunk 2077 را با حواشی منتشر کرد و مورد انتقاداتی قرار گرفت، حال تصمیم دارد سایر عناوین را بدون حاشیه و با کمترین نقص به طرفداران ارائه دهد. جزئیات خاصی درباره نسخه بعدی بازی ویچر موجود نیست اما همین که با موتورگرافیکی آنریل انجین 5 تحت ساخت قرار دارد، یک خبر خوب محسوب می‌شود.

حال پیدا نیست تاریخ رونمایی در چه زمانی است.


بیشتر بخوانید

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا