اخبار

نینتندو برنامه ای برای معرفی سوئیچ پرو ندارد

نینتندو در سال 2022 نینتندو سوییچ پرو یا هر مدل سوئیچ به روز شده دیگری را معرفی نخواهد کرد. غول بازی ژاپنی قبلاً پیشنهاد کرده بود که یک سیستم گیمینگ جدید تحت توسعه دارد اما به این زودی‌ها نباید منتظر آن بود.

در مقابل، نینتندو تایید کرد که روی تولید مدل‌های سوئیچ فعلی خود به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضا تمرکز می‌کند: “به طور معمول، ما موجودی انبار را در تابستان ذخیره می‌کنیم تا برای فصل فروش آخر سال که در اوج خود است آماده شویم.”، رئیس نینتندو، Shuntaro فوروکاوا در گفتگو با سایت نیکی ژاپن آشکار کرد.

منتظر سوئیچ پرو در سال جاری یا آینده نباشید

نینتندو اعلام کرد تابستان امسال میزان تولید مانند همیشه نخواهد بود و این به دلیل کمبود تراشه بوده و طی سه سال گذشته برای شرکت‌ها مشکل ساز شده است. همانطور که توسط Video Games Chronicle (VGC) در نوامبر سال گذشته گزارش شد، نینتندو Switch فعلی را در میانه‌ی عمر خود می‌بیند و در این مدت تمرکز بیشتری روی نرم‌افزار دارد.

علاوه بر این، مدل OLED نینتندو سوییچ تنها در سال 2021 عرضه شد، بنابراین جایگزینی آن به زودی از راه نمی‌رسد. البته، Switch Pro که بسیار شایعه شده، همچنان در چرخه عمر شرکت قرار می‌گیرد، به خصوص اگر کتابخانه موجود عناوین سوییچ را اجرا کند. با توجه به اینکه از زمان عرضه اولیه هر دو سال یک بار یک مدل جدید داشتیم، سال 2023 به طور طبیعی نقطه‌ای برای عرضه آن به بازار خواهد بود.

در هر صورت باید منتظر اخبار بیشتری از سوی نینتندو باقی ماند.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا