اخبار

شایعه: امسال خبری از گلکسی اس 22FE نیست

گلکسی S21 FE سامسونگ برای برخی جذاب بوده و برای برخی خیر. به هر حال، گفته می‌شود که سامسونگ جانشین آن گلکسی اس 22FE را سال جاری عرضه خواهد کرد اما در گزارش جدید این خبر تکذیب شد.

طبق یک وبلاگ کره‌ای، این احتمال وجود دارد که سامسونگ گلکسی S22 FE امسال عرضه نشود. گفته شده که هیچ سخت افزار توسعه‌ای برای گوشی هوشمند وجود ندارد و تیم توسعه نیز محتوای مرتبط با AP برای دستگاه ندارد. به گفته دوهیون کیم، این شبیه وضعیت گلکسی نوت 21 است که نشانه در دسترس بودن آن کم بود.

گلکسی اس 22FE سامسونگ در کار نیست

در حال حاضر، هیچ تایید رسمی در این مورد توسط این برند وجود ندارد، بنابراین توصیه می‌شود اطلاعات را شایعه بدانیم. اگرچه این گوشی امسال وارد بازار نمی‌شود، اما انتظار داریم مدتی بعد عرضه شود. شایعات قبلی نشان داده بودند که این گوشی ممکن است با چیپست Dimensity وارد بازار شود. با این حال، جدیدترین افشاگری‌ها با آن مخالفت کردند و اشاره کردند که این تلفن می‌تواند به Exynos یا Snapdragon مجهز شود.  در حال حاضر، چیپست دقیقا مشخص نیست.

به غیر از چیپست، انتظار داریم S22 FE با طراحی مشابه Galaxy S22 عرضه شود. ما مطمئن نیستیم که آیا با بدنه پلاستیکی مانند S21 FE مطابقت خواهد داشت یا کیفیت ساخت بهتری دارد. جزئیات بیشتر این گوشی را در آینده کسب خواهیم کرد و اکنون باید گزارش را یک شایعه بیشتر ندانیم. تاکنون گزارش مختلفی بدست آمده که هیچ یک به تایید نرسیده و نباید به شایعات بی اساس هم اشاره کرد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا