اخبار

احتمال عرضه نوکیا 9 pureview در ماه اوت

شرکت نوکیا یک نام نوستالژیک برای بسیاری از ما است ولی به دلایل مختلفی مانند انتخاب بازار هدف نامناسب، عدم تغییر به موقع در زمینه سیستم عامل و همراه نبودن با بازار، برای مدت زمانی نسبتا طولانی از بازار مصرف حذف شده بود. با این وجود این شرکت از زمان بازگشت به بازار تولید تلفن همراه هوشمند توانسته است تا محصولات بسیار مناسبی را تولید و عرضه کند و آخرین اخبار پیرامون این شرکت فنلاندی نشان دهنده این هستند که این کمپانی به احتمال فراوان محصول جدید خود یعنی نوکیا 9 pureview را در ماه اوت عرضه خواهد کرد. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

این تلفن همراه هوشمند قرارا است تا نخستین دستگاه جهان با نمایشگر تمام صفحه حقیقی باشد. این نمایشگر که با نام نمایشگر لبه به لبه در نظر گرفته شده است، قرار است تا این محصول را به یکی از محصولات بسیار مدرن موجود در بازار مصرف بدل سازد ولی ماجرا به همینجا ختم منخواهد شد زیرا سایر تجهیزات داخلی این محصول نیز در نوع خود بسیار عالی خواهند بود. بر اساس اطلاعات منتشر شده، نوکیا 9 pureview قرار است تا با پردازنده اسنپ دراگون 855 به بازار مصرف روانه گردد.

نوکیا 9 pureview

نمایشگر یاد شده دارای کیفیت تصویری 2k خواهد بود و این کیفیت در نوع خود این دستگاه را به یکی از برترن نمایشگرهای جهان مجهز خواهد کرد. همچنین پردازنده اشاره شده موجب شده است که نوکیا 9 pureview بتواند از امکان اتصال به شبکه 5g پشتیبانی کند که این موضوع نیز یک مزیت ویژه دیگر برای این مدل است. هنوز اطلاعات بیشتری درباره این محصول 6 اینچی در دسترس نیست ولی دوربین آن به احتمال فراوان مانند نوکیا 9 خواهد بود و سیستم شارژ سریع نیر روی نوکیا 9 pureview وجود خواهد داشت.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا