اخبار

نوکیا 9 تاریخ 5 اسفند عرضه خواهد شد

شرکت نوکیا پس از سقوط بسیار عجیبی که تجربه کرد، پیشرفت بسیار مناسبی را تجربه کرده است و به همین دلیل نیز محصولات جدید این شرکت با دقت و ظرافت بیشتر آماده عرضه شده و  امکانات ویژه و مناسبی را در خود جای می‌دهند. در این میان اطلاعات جدیدی درباره محصول جدید شرکت نوکیا یعنی دستگاه نوکیا 9 منتشر شده است که نشان دهنده آن است که این دستگاه در تاریخ 24 فوریه به بازار عرضه خواهد شد. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

اطلاعات مربوط به کنگره موبایل بارسلون به صورت روزانه در حال جدی شدن هستند و به همین دلیل نیز کمپانی نوکیا را باید صاحب یکی از محصولات بسیار جذاب این نمایشگاه دانست. تلفن همراه نوکیا 9 برای مدت بسیار طولانی به عنوان یکی از موارد بسیار جذاب برای ایجاد شایعه در رده تلفن همراه هوشمند مطرح بوده است و به همین دلیل نیز تعیین تاریخ عرضه این محصول را باید یکی از موارد بسیار مهم در بازار فعلی تلفن همراه هوشمند به حساب آورد.

نوکیا 9 در 24 فوریه عرضه خواهد شد

در این میان مدیران شرکت نوکیا از روشی متفاوت برای رسیدگی به موضوع رونمایی از این محصول استفاده کرده و از یک رویکرد غیرمرسوم استفاده کردند. در بیشتر موارد شاهد این هستیم که یک پوستر بسیار ویژه و جذاب طراحی شده است ولی خبر از رونمایی از نوکیا 9 با یک پست شخصی در شبکه اجتماعی انجام شده است و به همین دلیل نیز این شرکت نشان داده است که از امتحان کردن روش جدید برای رسیدگی به مباحث مربوط به رویکرد رسانه خود باکی ندارد.


مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا