اخبار

گوشی Nothing با طراحی پریمیومی معرفی می شود

هفته گذشته، Nothing یک رویداد مطبوعاتی برگزار کرد که در آن چند اطلاعیه در مورد نقشه راه خود اعلام نمود و حال به تازگی مشخص شد گوشی Nothing با طراحی پریمیومی از راه خواهد رسید.

طبق جدیدترین گزارش در تاریخ اول آوریل باید شاهد معرفی اسمارتفون این برند خالق وان پلاس بدانیم. هفته گذشته، این شرکت اعلام کرد که در حال آماده سازی اولین گوشی هوشمند خود با هدف “نفس هوای تازه برای صنعت گوشی‌های هوشمند خواب آلود” است. در طی این اعلامیه، کارل پی، بنیان‌گذار Nothing، همچنین اشاره کرد که کمپانی قصد دارد نوعی اکوسیستم باز ایجاد کند که برای رقابت با سایر اکوسیستم‌هایی است که کاربر را در مجموعه محصولات خود محصور می‌کند.

ما می‌دانیم که قرار نیست از چیپست کوالکام در گوشی (1) بهره گرفته شود، احتمالاً چیپست پرچمداری که در زمان تولید تلفن در دسترس است. در غیر این صورت، هیچ مشخصات دیگری در دست نیست، اما احتمال دارد زمانی که Nothing اعلامیه “(1) چیز بیشتر” خود را اعلام کند، این وضعیت تغییر کند.

گوشی Nothing بزودی از راه خواهد رسید

گوشی Nothing با طراحی پریمیومی معرفی می شود

تایید شد که گوشی Nothing (1) در تابستان عرضه خواهد شد. همچنین اشاره شد که سه سال به روز رسانی سیستم عاملی، به علاوه چهار سال به روز رسانی امنیتی برای گوشی ارائه خواهد شد. Nothing Launcher ماه آینده منتشر خواهد شد، بنابراین شاید این اعلامیه مربوط به آن باشد. این به برخی از کاربران اندروید فرصتی می‌دهد تا حسی را که Nothing امیدوار است در گوشی ایجاد کند را با فونت ماتریس احساس کنند.

1 آوریل معمولاً تاریخی است که برندها و شرکت‌ها در مورد محصولاتی که وجود ندارند یا سیاست‌های مضحکی برای سرگرمی ایجاد می‌کنند، اعلامیه‌های شوخی ساده‌ای است. شاید هیچ محصولی معرفی نشود و با دروغ آوریل رو به رو باشیم.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا