اخبار

وان پلاس 7 تا پایان ماه معرفی خواهد شد

شرکت وان پلاس تعدادی از نیرومندترین محصولات بازار را در اختیار دارد و آخرین محصول این شرکت یعنی وان پلاس 6t به عنوان پرچمدار این شرکت برای مدتی طولانی در بازار حضور داشته است و  اخبار منتشر شده نشان دهنده این است که پرچمدار بعدی این شرکت یعنی وان پلاس 7 تا پایان ماه میلادی به صورت رسمی معرفی خواهد شد. با موبایلستان همراه باشید

مطلب مرتبط

بر اساس اطلاعات منتشر شده قرار است که این تلفن همراه هوشمند در کنگره موبایل بارسلون در پایان ماه جاری به بازار عرضه شود. در این میان اطلاعات مربوط به وان پلاس 7 نیز به زودی به صورت رسمی توسط مسئولان این شرکت اعلام خواهد شد.

وان پلاس 7 تا پایان ماه معرفی خواهد شد

گفته شده است که وان پلاس 7 قرار است یکی از نخستین محصولات بازار تلفن همراه هوشمند باشد که به فناوری ارتباطی نسل پنجم یا 5G مجهز خواهد بود. با این شرایط هنوز امکان پیش بینی دقیق اطلاعات مربوط به مشخصات فنی این تلفن همراه وجود دارد زیرا اطلاعات دقیق این دستگاه توسط شرکت سازنده افشا نشده است.

گفت می شود که قیمت وان پلاس 7 قرار است تا بالاتر از یک هزار دلار باشد و به همین دلیل نیز قرار است تا با یکی از نیرومندترین محصولات جهان روبرو شویم. با این وجود نکته مهم این است که محصولات وان پلاس معمولا از نظر حجم رم رکوردشکنی کرده و بازار را دستخوش تغییر کردند و برای همین نیز وان پلاس 7 ممکن است یکی از نخستین محصولات رسمی جهان با رم 10 گیگابایتی باشد.


بیشتر بخوانید

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا