اخبار

برند Nord وان پلاس به برند مستقلی تبدیل می شود

وان پلاس یکی از شرکت‌هایی است که در ابتدا فقط گوشی‌های رده‌بالا عرضه می‌کرد، اما بعدا به سراغ تولید گوشی‌های میان‌رده با برند Nord رفت. حالا به نظر می‌رسد که این شرکت ‌قصد دارد نورد را به عنوان یک برند مجزا در نظر بگیرد.

وب‌سایت TheMobileIndian گزارش داده وان پلاس تصمیم دارد حضور خود را در بازار گوشی‌های میان‌رده گسترش دهد و محصولات بیشتری را در این بازار عرضه کند. وان پلاس اخیرا گوشی‌های نورد CE 2، نورد CE 2 لایت و یک گوشی میان‌رده جدید به نام‌ نورد 2T روانه این بازار کرده است. حالا به‌گفته وب‌سایت مذکور این شرکت قصد دارد که گوشی‌های میان‌رده خود را تحت برند نورد معرفی کند. به این ترتیب، نورد تبدیل به یک برند مستقل خواهد شد.

برند Nord همچون ردمی مستقل از وان پلاس خواهد شد

در واقع به نظر می‌رسد که وان پلاس نیز می‌خواهد همان استراتژی شرکت‌های اوپو، ویوو و شیائومی را در پیش بگیرد که‌‌ گوشی‌های میان‌رده خود را به‌ترتیب با برندهای ریلمی، iQOO و پوکو عرضه می‌کنند. طبق اطلاعات امروز، نورد تبدیل به یک شرکت مستقل با برندینگ و فروشگاه‌های اختصاصی و حتی تیم جداگانه خواهد شد. به این ترتیب، گوشی‌های نورد دیگر با برند وان پلاس ارائه نخواهند شد و شاید عباراتی مثل “from OnePlus” و “a OnePlus brand” روی آن‌ها حک شود.

به نظر می‌رسد برند نورد همچنان از رنگ آبی به‌عنوان رنگ شاخص برند خود استفاده خواهد کرد. از طرف دیگر نورد تمرکز خود را به‌جای فروشگاه‌های آنلاین روی فروشگاه‌های حضوری خواهد گذاشت و برای همین منظور همکاری نزدیکی با فروشندگان شخص‌ثالث خواهد داشت. این برند ظاهرا فقط محدود به گوشی‌های هوشمند نخواهد شد و محصولاتی دیگری مانند ایربادهای بی‌سیم، پاوربانک‌ها، ساعت‌های هوشمند و دستبندهای سلامت را در بر خواهد گرفت.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا