اخبار

همراه هوشمند خم شونده اوپو در ثبت اختراعی از این کمپانی دیده شد

کمپانی اوپو با اعلان‌های جدیدی در کنگره جهانی موبایل ظاهر خواهد شد و این کمپانی هم‌اکنون دعوت‌نامه مراسم اوپو 2019 را برای تاریخ 4 اسفند (23 فوریه) ارائه کرده است. بر اساس شایعات و افشاگری‌های گذشته اوپو قصد دارد تا در این مراسم از قابلیت زوم نوری 10x رونمایی کند و البته شایعات مرتبط با همراه هوشمند خم شونده اوپو همچنان رونق دارد. با موبایلستان همراه باشید.

همراه هوشمند خم شونده اوپو در ثبت اختراعی از این کمپانی دیده شد

مطالب مرتبط

امروز اطلاعات ثبت اختراع جدیدی از اوپو افشا شد که نشان از طراحی جدید تلفن همراه هوشمند خم شونده اوپو دارد. البته تاکنون ثبت اختراع‌های زیادی در رابطه با این طراحی ویژه از سوی اوپو افشا شده است که نمونه افشا شده امروز تنها یکی از آن‌ها است. بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از این ثبت اختراع که در وب‌سایت سازمان مالکیت معنوی جهانی ارائه شده است، ماژول دوربین دستگاه در یک‌طرف و بلندگوها در طرف دیگر حاضر هستند. دستگاه یاد شده از یک صفحه‌نمایش تکی و بزرگ استفاده می‌کند و می‌تواند مانند یک کتاب خم شود و در شرایط خم‌شده و خم نشده مانند یک تلفن همراه هوشمند و یک تبلت عمل کند.

این ثبت اختراع جدید همچنین نشان می‌دهد که این دستگاه در هنگام خم شدم برای ماژول دوربین جایگاه ویژه‌ای را ترتیب داده است. جا دادن دوربین در بدنه کناری دستگاه موجب شده است تا برآمدگی آن پوشیده شود و دستگاه در ظاهر به‌صورت کاملا یکدست به نظر برشد. دیگر جزئیات این ثبت اختراع هنوز مشخص نیست اما انتظار می‌رود که اوپو نیز مانند سایر رقبای خود به‌زودی تلفن همراه هوشمند خم شونده‌اش را به بازار عرضه کند.

علاوه بر این، اوپو در حال آماده‌سازی تلفن همراه جدید F11 پرو است که از دوربین سلفی پاپ آپ بهره‌مند است. این تلفن همراه هوشمند مانند اوپو R17 سال گذشته میلادی نوآوری‌های ویژه‌ای را به همراه دارد که برخورداری از دوربین 48 و 5 مگاپیکسلی و دوربین 32 مگاپیکسلی پاپ اپ در بدنه جلویی از آن‌ها است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا