اخبار

زمان عرضه بازی Outward: Definitive Edition اعلام شد

به تازگی مشخص شد که بازی Outward: Definitive Edition در واقع نسخه Definitive Edition از Outward با سناریوهای جدید خواهد بود، تا هفته دیگر منتشر خواهد شد.

ناریخ دقیق انتشار به تازگی اعلام شده نسخه Definitive Edition از Outward، روز 17 می سال 2022 خواهد بود و وظیفه توسعه آن برعهده استودیو ناین داتز قرار داشت.

وظیفه نشر بازی برعهده شرکت Prime Matter است و برای پلتفرم رایانه شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. استودیو ناین داتز پیرامون نسخه اعلامی بیان داشته که این بازی شامل تمامی بسته‌های الحاقی Outward شده که از جمله باید به The Soroboreans and The Three Brothers اشاره کرد.

بازی Outward: Definitive Edition بزودی از راه می رسد

در بسته‌های جدید بازیکنان با دشمنان دیگری رو به رو خواهند شد و مراحل تازه با سناریویی متفاوت دردسترس قرار می‌گیرد. ناگفته نماند بازیکنانی که نسخه‌ اصلی بازی به همراه بسته الحاقی The Three Brothers را برای رایانه شخصی تهیه کردند، Outward: Definitive Edition را به‌صورت رایگان بدست خواهند آورد.. بازی Outward، طی سال‌های گذشته آپدیت‌ها و بروزرسانی‌های  متعددی را دریافت کرده و اکنون بازیکنان تقریبا با مشکلات کمی مواجه هستند.

انتظار می‌رود استودیو ناین داتز بزودی نسخه‌های دیگری هم ارائه دهد. شایان ذکر است تاکنون عناوین مختلفی برای کنسول‌های نسل نهم منتشر شدند و از جمله باید به GTA V شرکت راکستار اشاره کرد. پیش بینی شده بزودی عناوین بیشتری برای کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 منتشر شود.

احتمالا نسخه بعدی این بازی تنها برای نسل نهم دردسترس قرار گیرد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا