نماد سایت موبایلستان

وان پلاس ۱۰تی و دریافت اندروید ۱۳

وان پلاس 10تی

این روزها شرکت‌های تولیدکننده گوشی اندرویدی به انتشار اندروید ۱۳ برای محصولات خود می‌پردازند. در این بین باید به شرکت وان پلاس اشاره کرد که این آپدیت را برای کاربران وان پلاس ۱۰تی در دسترس قرار داد.

بروزرسانی وان پلاس ۱۰تی با رابط کاربری OxygenOS 13 همراه بوده و به صورت جهانی انتشار یافت. این آپدیت ۵ گیگابایت حجم دارد و دو نسخه نسخه C.12 و C.22 دارد که نسخه اول برای بازار هند و دوم برای بازار جهانی تدارک دیده شد.

همچنین آپدیت بسته امنیتی ماه نوامبر ۲۰۲۲ را نیز دربرمی‌گیرد. متاسفانه وان پلاس بسته امنیتی ماه دسامبر را به کار نگرفت و تنها بسته امنیتی ماه نوامبر را منتشر کرد. احتمالا تا پایان این ماه بسته امنیتی ماه دسامبر نیز منتشر خواهد شد.

وان پلاس ۱۰تی هم به اندروید جدید رسید

رابط کاربری OxygenOS 13 دارای طراحی جدیدی بوده که به عنوان آکورامورفیک شناخته می‌شود. رابط شامل ویجت و فونت جدید می‌شود که تجربه کاربری بهتری رقم می‌زند. یک قابلیت جدید موسوم به Quantum Animation Engine 4.0 هم در رابط تعبیه شده که می‌تواند موجب تشخیص ژست‌های حرکتی پیچیده شود.

همچنین قابلیت همیشه روشن نیز ویژگی‌های جدیدی داشته که باید به نمایش اطلاعات زنده‌ای چون موزیک، غذا و چندی دیگر اشاره کرد. گذشته از آن کنترل سریعی به بخش مدیا نیز وجود دارد. در سوی دیگر باید به مواردی چون امکان پیکسلی کردن خودکار اسکرین‌شات‌ها و پاک کردن کلیپ‌بودها هم پرداخت.

با قابلیت  Dynamic Computing Engine موجب بهبود سرعت سیستم و عمرباتری شوید. در صورت عدم دریافت آپدیت اندروید ۱۳ روی گوشی وان پلاس ۱۰تی خود به بخش تنظیمات و قسمت آپدیت نرم افزاری مراجعه کنید. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر دسترسی جهانی به این آپدیت بود.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

خروج از نسخه موبایل