اخبار

حق ثبت اختراع، دو طرح احتمالی برای ساعت‌های هوشمند ریلمی را نشان می‌دهد!

حق ثبت اختراع دو طرح احتمالی برای ساعت‌های هوشمند ریلمی را نشان می‌دهد همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید‌.

مطالب مرتبط:

ریلمی در حال کار بر روی طرح‌های جدید ساعت‌های هوشمند است که دو مورد از آنها در اداره ثبت اختراعات چین ثبت شده است. اولین مدل این شرکت، ریلمی واچ(Realme Watch) یک ماه پیش معرفی شد و این طراحی‌های جدید شباهت‌های زیادی با نمونه‌های قبلی این شرکت دارند،اگر بخواهیم این دو را با هم مقایسه کنیم می‌توانیم برای شروع و اولین مثال این را بگویم که هر دو این ساعت‌ها مربع هستند.

حق ثبت اختراع ریلمی برای طراحی ساعت هوشمند

در واقع،این اولین طراحی در نگاه اول یکسان به نظر می‌رسد،اما با یک بررسی دقیق برخی تفاوت‌ها مشخص می‌شود. و معلوم خواهد شد که این دو ساعت از لحاظ کاربردی با دیکدیگر متفاوت هستند در این ساعت به نظر می‌رسد صفحه نمایش کوچک‌تر است و دکمه بالاتر قرار دارد. همچنین،دست‌انداز سنسور در عقب این ساعت اکنون مربع است.   با رفتن به سراغ طراحی دوم،این یکی برای جلوه‌ای دو رنگ،کمی رنگ به جلو می‌آورد.
همچنین،دکمه کنار آن گرد است ،که ممکن است نشان دهنده تاج آن باشد(به این معنی که می‌توانید آن را بچرخانید). بندهای هر دو دارای یک بند متفاوت است، یکی با سگک و دیگری فشار برای نصب است اما ساعت اصلی نیز بسته به منطقه دارای بندهای مختلفی است.

یکی دیگر از طراحی های ساعت هوشمند توسط ریلمی

مشخص نیست که این طرح ها به بازار راه پیدا می‌کنند یا نه؟ این فقط تکرارهای اولیه ساعت کنونی است. اگر می‌خواهید در مورد آن بیشتر بدانید،بررسی عملی ما را بررسی کنید. همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید حق ثبت اختراع دو طرح احتمالی برای ساعت‌های هوشمند ریلمی را نشان می‌دهد اولین مدل این شرکت، ریلمی واچ(Realme Watch) یک ماه پیش معرفی شد و این طراحی‌های جدید شباهت‌های زیادی با نمونه‌های قبلی این شرکت دارند،اگر بخواهیم این دو را با هم مقایسه کنیم می‌توانیم برای شروع و اولین مثال این را بگویم که هر دو این ساعت‌ها مربع هستند.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا