اخبار

حافظه ساعت هوشمند پیکسل واچ گوگل مشخص شد

شرکت گوگل 10 روز قبل ساعت هوشمند پیکسل واچ خود را معرفی کرد. یک ساعت با طراحی مینیمالیستی و ویژگی‌های قابل توجه که نظر هر فردی را به خود جلب می‌سازد.

اگرچه چندین روز از رونمایی می‌گذرد اما در مورد مشخصات فنی این محصول جدید سکوت کرد. بنابراین، جزئیات مربوط به دستگاه کم کم در حال انتشار هستند. گزارش قبلی نشان می‌داد که این ساعت دارای چیپ نسبتا قدیمی Exynos 9110 سامسونگ است، اما داده‌های جدید دلگرم‌کننده هستند: Pixel Watch ممکن است چیپ جدیدتری داشته باشد.

ساعت هوشمند پیکسل واچ گوگل با حافظه بزرگ

این طرح جدید نیست، قبلاً در تعدادی از دستگاه‌های پوشیدنی دیگر آزمایش شده است: یک چیپ کم مصرف تضمین می‌کند که دستگاه برای مدت طولانی با قابلیت‌های اولیه کار می‌کند و زمانی که قرار است از همه عملکردها حداکثر استفاده شود. یک سیستم سخت افزاری قدرتمندتر درگیر می‌شود.

پیکسل واچ دارای حافظه داخلی بزرگی بوده و آن هم 32 گیگابایت که در کمتر ساعتی شاهد بودیم. چنین ظرفیتی برای برنامه‌ها به وضوح اضافی است، بنابراین پیشنهاد می‌شود که گوگل روی توانایی دانلود و ذخیره حجم زیادی از موسیقی مستقیماً روی ساعت تمرکز کند. این امر برای ویژگی‌های مربوط به ورزش هم مناسب خواهد بود. با این حال، به عنوان مثال، امکان ذخیره پادکست‌ها دقیقاً در ساعت وجود خواهد داشت. مقدار رم “کمی بیشتر از گلکسی واچ 4” خواهد بود. ساعت‌های هوشمند سامسونگ 1.5 گیگابایت رم دارند، بنابراین منطقی است که 2 گیگابایت رم را در پیکسل واچ فرض کنیم.

در نهایت، گفته می‌شود که پیکسل واچ حسگری شبیه Fitbit Charge 5 دارد. این بدان معناست که محصول جدید Google همان قابلیت‌های ردیابی موارد حیاتی را ارائه می‌کند. حداقل می‌توانید روی نظارت بر ضربان قلب و SpO2 به عنوان حداکثر و روی امکان ثبت ECG حساب کنید.

محصول جدید گوگل پاییز امسال راهی بازار خواهد شد و برای کسب اطلاعات تکمیلی باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا