اخبار

تعداد کاربران شرکت شیائومی در سراسر جهان به 500 میلیون نفر رسید

بر اساس گزارش شرکت تحلیلی Counterpoint Research، در حال حاضر بیش از 500 میلیون کاربر تلفن هوشمند شرکت شیائومی در سراسر جهان وجود دارد که در حال نزدیک شدن به سامسونگ و اپل است.

از نظر تئوری، پایگاه کاربران بزرگ شیائومی می‌تواند برند این شرکت را توسعه دهد، اگر محصولات انتظارات را برآورده کنند یا فراتر از آن باشند. همچنین ممکن است به شیائومی فرصت‌های بیشتری برای کسب درآمد از ترافیک تلفن‌های هوشمند بدهد و به این شرکت اجازه دهد تا دستگاه‌های IoT، هدفون، ساعت‌های هوشمند و سایر گجت‌ها را به طور موثر بفروشد.

سال 2021 برای شیائومی سال بسیار موفقی بود و کاربران فعالانه گوشی‌های هوشمند را خریداری می‌کردند. گسترش موفقیت آمیز جهانی شیائومی به ویژه در هند و اروپا قابل توجه است، جایی که در سه ماهه اول سال 2022 به یکی از سه شرکت سازنده برتر تبدیل شد. در هند، این شرکت با 23 درصد از بازار پیشتاز بازار بوده و در چین در رتبه پنجم قرار دارد.

شرکت شیائومی در حال نزدیک شدن به سامسونگ و اپل

میانگین درآمد هر کاربر (ARPU) شیائومی در چین بسیار بالاتر از سایر بازارهای منطقه است، به طوری که ARPU برای تلفن‌های هوشمند پرچمدار بیشتر از گوشی‌های هوشمند رده پایین است. این تا حدی اهمیت استراتژیک بخش چینی بازار گوشی‌های هوشمند پریمیوم را توضیح می‌دهد، اگرچه تقاضا در حال حاضر ضعیف به نظر می‌رسد. سود و درآمد اضافی از کاربران چینی گوشی‌های هوشمند پرچمدار می‌تواند به شیائومی کمک کند تا کانال‌های فروش خارج از کشور را کمک بیشتری ببخشد، در کشورهای جدید گسترش یابد و کمپین‌های بازاریابی جهانی راه اندازی کند.

به گفته شیائومی، بیش از 80 درصد درآمد خدمات اینترنتی از چین به دست می‌آید که سهم اصلی آن تبلیغات است.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا