اخبار

پلی استیشن سونی دو بازی تحت سرویس لایو تا بهار آینده ارائه می دهد

سونی اخیراً جلسه روابط با سرمایه‌گذاران خود برگزار کرده است که در آن، جیم رایان، رئیس سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، اطلاعات بیشتری در مورد برنامه‌های این شرکت در رابطه با عرضه‌های سرویس‌‌ لایو آینده بخش پلی استیشن سونی فاش کرد.

در حالی که می‌دانستیم سونی قصد دارد تا سال 2026 ده بازی با سرویس لایو عرضه کند، اسلایدی که در طول جلسه توجیهی به اشتراک گذاشته شد نشان می‌دهد که 3 مورد از این بازی‌ها در سال مالی 2022-23 عرضه خواهند شد.

یکی از این عناوین ورود امسال به فرنچایز MLB The Show خواهد بود. هنگامی که از 2 عنوان دیگر سؤال شد، جیم رایان گفت که آنها هنوز به عنوان رسمی (از طریق VGC) معرفی نشده‌اند. در همان زمان، رایان همچنین ادعای مرتبط بودن این دو نسخه را با Destiny رد کرد.

پلی استیشن سونی بازی‌های متنوعی در بخش سرویس لایو ارائه خواهد داد

گمانه زنی‌ها نشان می‌دهد که یکی از آنها می‌تواند یک بازی مستقل چند نفره The Last of Us باشد. ریبوت Twisted Metal که مدت‌ها شایعه شده بود نیز به‌دنبال یک نامزد احتمالی برای عرضه در سال مالی 2022-23 است. همچنین استودیو Guerilla Games روی عنوانی آنلاین کار می‌کند که گفته می‌شود یک بازی Co-opاز سری  Horizon است و سونی همچنین قراردادهای انتشاراتی با استودیوهایی مانند Deviation Games و Firewalk امضا کرد.

همین اسلاید همچنین نشان داد که سونی قصد دارد بر اساس این برنامه شلوغ انتشار با افزایش تولید کل عناوین سرویس لایو خود به 6 عنوان تا سال مالی 23، ده بازی تا سال مالی 24 و 12 عنوان تا سال مالی 2025. جزئیات مربوط به این نسخه‌های اعلام نشده در آینده مشخص خواهد شد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا