اخبار

دوربین کشویی و نمایشگر بدون شکاف برای گلکسی A90

شرکت سامسونگ محصولات بسیار جذاب و متفاوتی را به بازار ارائه کرده است ولی مدتی طولانی است که تفاوت چندانی در میان محصولات این شرکت به چشم نیامده و چند نسل مختلف از محصولات سامسونگ دارای ساختاری مشابه هستند. با این وجود بر اساس اطلاعات منتشر شده، تلفن همراه هوشمند گلکسی A90 سامسونگ ممکن است تمامی معادلات بازار را به هم بزند زیرا شایعات حاکی از آن هستند که طراحی این تلفن همراه بسیار متفاوت با چیزی که از سامسونگ انتظار داریم خواهد بود. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

اطلاعات منتشر شده درباره گلکسی A90 حاکی از آن هستند که این تلفن همراه هوشمند به یک نمایشگر تمام صفحه مجهز خواهد بود که بر خلاف روند امروزی تولید تلفن همراه، فاقد شاف بالای نمایشگر خواهد بود. این روند به این معنی است که شاهد یکی از زیباترین نمایشگرهای تاریخ تلفن همراه هوشمند خواهیم بود، نمایشگری که از همه طرف بدون لبه بوده و تمامی بخش جلویی دستگاه را پوشانده است. این اطلاعات توسط یک کاربر توییتر که سابقه درخشانی در ارائه اطلاعات دقیق درباره محصولات دیجیتالی از این دست داشته است منتشر شده است و نمایشگر گلکسی A90 تنها غافلگیری آن نیست.

دوربین کشویی و نمایشگر بدون شکاف برای گلکسی A90

بر اساس اطلاعات یاد شده قرار است تا گلکسی A90 نخستین تلفن همراه هوشمند شرکت سامسونگ با دوربین کشویی باشد. این دوربین کشویی در داخل دستگاه تعبیه شده است و در زمان نیاز از داخل بدنه بیرون خواهد آمد. البته چنین نوعی از دوربین در چند ماه گذشته در میان چند شرکت دیگر نیز مشاهده شده است و دو رقیب چینی سامسونگ یعنی اوپو و ویوو، محصولاتی با این نوع دوربین را عرضه کرده و روانه بازار ساختند تا از گلکسی A90 جلو باشند. البته هنوز اطلاعات چندانی درباره مشخصات این دستگاه موجود نیست و تنها مشخص شده است که این محصول در سه رنگ نقره ای، طلایی و مشکی به بازار عرضه خواهد شد و حافظه داخلی آن نیز 128 گیگابایت خواهد بود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا