آموزش و ترفند

آیا امکان ارسال پست در اینستاگرام روی چند اکانت وجود دارد؟+ آموزش

اینستاگرام ویژگی جدیدی را در اختیار کاربران آی او اس IOS قرار داده است. این ویژگی اگر چه توسط کاربران عادی نیز قابل استفاده می باشد، اما به طور ویژه‌ ای آسودگی خاطر را برای صفحات تجاری به ارمغان می‌آورد. در ادامه با ما همراه باشید تا امکان ارسال پست در اینستاگرام روی چند اکانت را بررسی کنیم.

شرکت‌های تجاری دارای چندین اکانت پیشتر به منظور ارسال پست در اینستاگرام می‌بایست این کار را به ازای هر تعداد صفحه‌ی در اختیار خود یک مرتبه انجام می‌دادند، اما اکنون اینفلوئنسرها و کاربران عادی با Instas و Finstas می‌توانند به ارسال پست در اینستاگرام به صورت همزمان روی چندین صفحه بپردازند. گفتنی است Finstas به اکانت‌هایی گفته می‌شود که صفحه دوم یک کاربر خاص تلقی شده و در واقع محلی برای گرد هم آوردن دوستان صمیمی‌تر محسوب می‌شود. این یک نوع خاص اکانت نبوده و فقط اصطلاحی به منظور خطاب کردن این نوع صفحه‌ها می باشد.

مطالب مرتبط

البته بعید می‌دانیم کاربران حرفه‌ای از این قابلیت استفاده کنند، چون به طور مستقیم کپی‌ کاری به نظر رسیده و سبب کاهش محبوبیت صفحه‌های آن‌ها خواهد شد. اما اگر کاربری تصمیم داشته باشد یک تصویر یا ویدیوی خاص را هم در صفحه عمومی و هم در صفحه خصوصیش بدون هر گونه تغییر منتشر کند، ویژگی جدید ارائه شده برای سیستم عامل IOS به منظور ارسال پست در اینستاگرام چند دقیقه در زمان وی صرفه‌جویی خواهد شد.

پست در اینستاگرام روی چند اکانت
پست در اینستاگرام روی چند اکانت

به منظور استفاده از این قابلیت، ابتدا یک ویدیو یا عکس را انتخاب کرده و سپس تگ‌های مورد نظر را به همراه کپشن دلخواه به آن اضافه کنید. در ادامه فهرست اکانت‌های موجود نمایش داده خواهند شد. در صورت نیاز به ارسال پست در اینستاگرام با استفاده از هر اکانت خاصی که دارید، اسلایدر کنار نامش را فعال کنید. هنوز درباره فعال‌سازی این قابلیت در پلتفرم آندروید خبری منتشر نشده است، اما بعید می‌دانیم این قابلیت برای همیشه در انحصار کاربران آیفون و آیپد باقی بماند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا