اخبار

ریزر از کیبورد Huntsman Mini آنالوگ جدید رونمایی کرد

ریزر کیبورد بسیار کوچک و جمع و جور دیگری را معرفی کرده است که بخشی از سری Huntsman است. این مدل چیزی نیست جز کیبورد Huntsman Mini آنالوگ که طراحی کامپکتی دارد.

ریزر Huntsman Mini مدلی است که به عنوان “صفحه کلید 60 درصد” شناخته می‌شود اما در اصل یک نسخه باریک از صفحه کلید Huntsman به حساب می‌آید. اولین Mini که در سال 2020 عرضه شد، دارای کلیدهای اپتیکال پاسخگو Razer، کلیدهای PBT دوبار شات و کابل USB-C قابل جابجایی بود که به گیمرها اجازه می‌داد در صورت تمایل از کابل‌های سفارشی خود استفاده کنند.

جدیدترین مدلی که امروز معرفی شد، طراحی فوق‌العاده فشرده 60 درصدی مینی را حفظ کرده است، اما از سوئیچ‌های «اپتیکال آنالوگ» استفاده می‌کند که اجازه می‌دهد چندین فرمان را با یک ضربه کلید انجام دهد.

کیبورد Huntsman Mini آنالوگ ریزر از راه رسید

ریزر از کیبورد Huntsman Mini آنالوگ جدید رونمایی کرد

Razer می‌گوید با توانایی تشخیص اینکه یک کلید چقدر فشار داده شده است، سوئیچ‌ها می‌توانند دستورات مختلفی را بر اساس ارتفاع فعال‌سازی اجرا کنند. Razer در وب‌سایت خود می‌گوید: «می‌توانید بازی‌های کارآمدتری داشته باشید، به‌ویژه زمانی که نوبت به اجرای گیم پلی ترکیبی پیشرفته و چرخش مهارتی می‌رسد». بنابراین، تفاوت اصلی بین این صفحه کلید و Huntsman Mini قبل این است که مدل جدید می‌تواند اصلاحات محرک را ارائه دهد، از جمله فعال سازی قابل تنظیم در کنار ورودی آنالوگ برای کنترل حرکت دقیق‌تر.

Razer ادعا می‌کند که سوئیچ‌های جدیدش می‌توانند «ورودی‌های حرکتی 360 درجه صاف مانند جوی استیک‌های آنالوگ را با انگشت شست داشته باشند.»

صفحه‌کلید با نور RGB و بدنه‌ای آلومینیومی همراه است و همچنان درپوش‌های کلید PBT و کابل USB-C کاملاً جداشدنی را دربرمی‌گیرد. اگر صفحه کلید جذاب شما بوده با قیمت 150 دلاری قابل تهیه است.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا