اخبار

انتشار تصویر زنده گوشی Realme 9 5G

می‌دانستیم که دو گوشی Realme 9 Pro و Pro+ بزودی رونمایی خواهند شد و منطقی بود که انتظار داشته باشیم یک مدل استاندارد نیز به آنها بپیوندد. اکنون فهرست FCC نشان می‌دهد که ما باید در انتظار گوشی Realme 9 5G باشیم.

اسناد FCC نشان داده که Realme 9 5G نام بازاریابی و شماره مدل متفاوتی دارد، اما اساساً از نظر طراحی با Realme 8 5G یکسان است. با نگاهی به خود تصاویر زنده، Realme 9 5G چندان تفاوتی نسبت به گوشی Realme 8 5G سال 2021 ندارد.

گویی ریلمی تصمیم گرفته طراحی چندان متحول شده را به کار نگیرد و در مقابل سخت افزار محصول را ارتقا ببخشد. بنابراین باید انتظار داشته باشیم که در بحث سخت افزاری تغییرات قابل توجهی صورت گیرد.

گوشی Realme 9 5G هم در کنار سری ریلمی 9 قرار دارد

انتشار تصویر زنده گوشی Realme 9 5G

همچنین می‌دانیم که یک شارژر 18 واتی در باکس خرده فروشی وجود خواهد داشت که برخلاف شارژر 33 واتی دو مدل پرو، شارژر ضعیف‌تری در کار است. با این حال، باید به انتظار ادامه داد تا مشخص شود ریلمی چه محصولی را بزودی معرفی خواهد کرد.

سری گوشی Realme 9 دارای ماژول دوربین مستطیل شکل در عقب بوده و قسمت زیرین آن نیز اسپیکر و پورت USB-C به چشم می‎‌خورد. گذشته از آن باید به جک 3.5 میلیمتری هدفون هم بپردازیم.

اطلاعات بیشتری در کار نیست تا به آن پرداخت و تنها باید صبوری کرد در تاریخ مشخصی ریلمی محصول را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. سری گوشی ریلمی 9 در سه مدل پرو پلاس، استاندارد و پرو رونمایی خواهند شد و احتمالا ماه فوریه رونمایی از آنها صورت گیرد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا