اخبار

نخستین تصویر تبلت ردمی Pad 5G پیش از معرفی فاش شد

شایعاتی مبنی بر اینکه Redmi در حال آماده سازی تبلت ردمی Pad 5G است در بهار منتشر شد و اکنون یک تصویر زنده از این دستگاه در وب منتشر شده است. با قضاوت بر اساس تصویر، تبلت یک دوربین اصلی تک لنز خواهد داشت و دیگر چیزی برای گفتن وجود ندارد.

شایعات به صفحه نمایش 2K اشاره دارند، نمایشگری که انتظار داریم 10 یا 11 اینچی باشد، اما اینکه آیا این تبلت از نظر فنی به Mi Pad 5 نزدیک است یا ساده تر خواهد بود، هنوز مشخص نیست.

یک تصویر زنده از Redm Pad 5G توسط Slashleaks منتشر شده و این رسانه با سابقه معتبر در زمینه افشا اطلاعات احتمال اینکه تصویر حقیقی را ارائه کرده باشد، دور از انتظار نیست.

تبلت ردمی Pad 5G بزودی از راه خواهد رسید

در اخباری مرتبط ردمی اخیرا از گوشی‌های هوشمند Redmi Note 11T Pro، Note 11T Pro+ و Redmi Note 11 SE در چین رونمایی کرد. به نظر می‌رسد که این شرکت می‌تواند با سری نوت 11 کار کند و ممکن است به زودی تمرکز خود را به سری ردمی نوت 12 معطوف نماید.

اطلاعات اولیه در مورد سری نوت 12 آتی را به اشتراک گذاشته است. به تازگی یک افشاگر چینی اولین اطلاعات خانواده میان رده ردمی نوت 12 را به اشتراک گذاشته است. به احتمال زیاد، رویداد معرفی Redmi Note 12 می‌تواند در اکتبر امسال برگزار شود. کارشناس اطلاعات نشان داد که نمونه اولیه سری نوت 12 دارای صفحه نمایش تخت با حفره دوربین در مرکز بوده و صفحه نمایش با نرخ نوسازی بالا همراهی می‌کند.

به هر حال برای کسب جزئیات تکمیلی باید منتظر ماند و نباید شایعات بی اساس را حقیقی دانست.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا