اخبار

گلکسی F با طراحی خیره‌کننده خود افشا شد

اگرچه سامسونگ در رابطه با تلفن همراه هوشمند گلکسی F  خود حداقل دو اطلاعیه مهم ارائه کرده است، اما اطلاعات ما تا به امروز در رابطه با این همراه هوشمند خم شونده بسیار محدود بود. بااین‌حال تصاویر سه‌بعدی که به‌تازگی از این همراه هوشمند عرضه شده است قابلیت‌های بسیار زیادی از آن را افشا می‌کند. با موبایلستان همراه باشید.

گلکسی F

مطالب مرتبط

تصاویر سه‌بعدی افشا شده از گلکسی F  حاکی از آن است که این تلفن همراه هوشمند به‌صورتی طراحی شده است که به حالت باز 180 درجه و بسته در بیاید. به‌این‌ترتیب لولای به‌کاررفته در این دستگاه هوشمند که برای خم شدن آن استفاده می‌شود، هیچ شباهتی به سرفیس بوک نخواهد داشت.

بسیاری از اجزای این تلفن همراه هوشمند به‌صورت بسیار نازک طراحی شده است که این خود نکته بسیار مثبت این همراه هوشمند است. بخشی از این اجزا را فیلتر متضاد کننده جدیدی تشکیل داده است که بر اساس اظهارات مقامات سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان به میزان 45 درصد نازک‌تر شده است. کناره‌های گلکسی F نیز نازک‌تر به نظر می‌آیند.

صفحه‌نمایش 7.3 اینچی به‌کاررفته در درون این همراه هوشمند می‌تواند از وسط خم بشود و صفحه‌نمایشی 4.58 اینچی نیز در بدنه بیرونی آن مشاهده می‌شود. این تلفن همراه هوشمند دارای دو باتری است که تولید آن هزینه‌بر بوده و درنتیجه قیمت نهایی تلفن همراه هوشمند را برای خریدار بسیار گزاف می‌کند.

البته لازم به ذکر است که در رابطه با شمار و موقعیت قرارگیری دوربین‌های این همراه هوشمند شک و تردیدهای زیادی وجود دارد. ممکن است دوربینی سه‌گانه برای این تلفن همراه هوشمند در نظر گرفته شده باشد و دوربین سلفی آن نیز دارای دو لنز باشد. گلکسی F خم شونده سامسونگ در تاریخ یکم اسفندماه به همراه سری جدید گلکسی اس 10 در مراسمی ویژه رونمایی خواهد شد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا