اخبار

منتظر سیستم عامل rOS در WWDC 2022 باشید

شرکت اپل در نظر دارد طی مراسم WWDC 2022 از سیستم عامل rOS رونمایی کند که اولی تجربه شرکت مورد اشاره در این حوزه محسوب می‌شود. اپل هر سال در مراسم محصولات نرم افزاری جدیدی از iOS، iPadOS، WatchOS را معرفی می‌کند.

حال گزارش جدید نشان داده که برند کوپرتینویی قصد دارد یک سیستم عامل واقعیت مجازی را به نام rOS رونمایی نماید. مارک گورمن از بلومبرگ معتقد است اپل با این رویداد می‌تواند برخی ویژگی‌هایrOS  که خلاصه شده «Reality OS» است، به نمایش درآورد؛ سیستم‌عاملی که هدست AR/VR آن از آن بهره می‌برد.

پیشتر گزارش شد که هدست واقعیت مجازی اپل در سال‌های آینده رونمایی خواهد شد و طی چند سال گذشته تنها شایعاتی درباره آن دریافت کردیم و دریغ از رونمایی چنین محصولی. البته باید انتظار داشت که iOS 16 هم در WWDC 2022  به نمایش درآمده و جزئیات کامل این سیستم عامل در رویداد اعلام خواهد شد.

سیستم عامل rOS اپل در راه است

در اخباری مرتبط مارک گارمن یکی از تحلیلگران صنعت معتقد است که اپل قصد دارد در رویداد WWDC 2022 از دو مک جدید رونمایی به عمل آورد. یکی از آنها مک بوک ایر 2022 با چیپ M2 است.

در رویداد ماه مارس شاهد معرفی چندین محصول توسط اپل بودیم که باید به آیفون SE 3، نمایشگر مک استودیو دیسپلی، رایانه مک استودیو، تبلت جدید آیپد ایر 5 و برخی دیگر بودیم. حال گزارش شده که کوپرتینویی‌ها می‌خواهند در رویداد WWDC 2022 آتی از دو مک جدید رونمایی به عمل آورند. پیشتر بود که گارمن پیش بینی کرد در سال 2022 اپل چندین مدل مک را معرفی خواهد کرد.

او گفت در اوایل 2022 چند مدل و در میانه تابستان نیز باید شاهد چندین گزینه دیگر باشیم. این یعنی باید در رویداد آینده شاهد معرفی چند مدل دیگر هم باشیم. کنفرانس توسعه دهندگان اپل بین ششم تا دهم ژوئن برگزار خواهد شد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا