اخبار

آغاز عرضه گلکسی A8s در کره با نام گلکسی A9 پرو

شرکت سامسونگ یکی از بزرگان بازار تلفن همراه هوشمند است و به همین دلیل نیز محصولات این شرکت در نقاط مختلفی از جهان عرضه شده و به دست مخاطبان داده می‌شوند. با این وجود اینکه یک محصول در دو کشور مختلف نام‌های متفاوتی داشته باشد هنوز کمی عجیب به نظر می‌رسد، به خصوص که یکی از این کشورها، زادگاه همان برند باشد. با این وجود چنین موردی در محصولات امسال سامسونگ به چشم می‌خورد و شاهد آغاز عرضه گلکسی A8s در کره با نام گلکسی A9 پرو هستیم. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

در حقیقت در ابتدای کار شاهد عرضه گلکسی A8s برای بازار کشور چین بودیم ولی در ابتدای سال جاری میلادی اطلاعات اولیه مربوط به حضور آن در بازارهای فراتر از چین نیز به گوش رسیدند و به همین دلیل نیز این دستگاه یاد شده برای حضور در بازار کره آماده شد. در این میان نکته مهم این بود که نام این دستگاه از گلکسی A8s تغییر کرده بود و در بازار خانگی شرکت سامسونگ شاهد عرضه آن با نام گلکسی A9 پرو هستیم. از نظر تجهیزات و امکانات باید گفت که تفاوتی بین این دو مدل وجود ندارد و تنها نام این دستگاه دستخوش تغییر شده است.

آغاز عرضه گلکسی A8s در کره با نام گلکسی A9 پرو

البته هنوز هیچ مشتری شرکت سامسونگ در کره به صورت رسمی این دستگاه را دریافت نکرده است زیرا نخستین نمونه از گلکسی A8s یا همان گلکسی A9 پرو در روز 28 فوریه به مشتریان عرضه خواهد شد. شایان ذکر است که این دستگاه دارای پردازنده اسنپ دراگون 710 بوده و با رم 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 128 گیگابایتی عرضه شده است. اندروید موجود روی گلکسی A8s اندروید 9 است و باتری این مدل نیز 3600 آمپرساعت توان دارد. از سوی دیگر این دستگاه با داشتن یک دوربین دوگانه با قابلیت تصویربرداری تله فوتو، یک محصول بسیار نیرومند در بازار مصرف به حساب می‌آید.


مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا