اخبار

سیستم عامل One UI Watch 4.5 سامسونگ معرفی شد

سامسونگ به تازگی سیستم عامل One UI Watch 4.5 را معرفی کرده است که مبتنی بر Wear OS 3.5 است. این یک ارتقاء به One UI 4 بر اساس Wear OS 3 بوده که با سری Galaxy Watch 4 موجود است. نسخه جدید One UI Watch به منظور ارائه یک تجربه کامل از ساعت ارائه می‌شود.

One UI Watch 4.5 جدید به دنبال تجربه تایپ بهبود یافته بوده و از این رو، اکنون صفحه کلید کامل QWERTY را نیز با حرکات حرکتی تند ارائه می‌کند. این کار تایپ پیام، دیکته کردن و عملکردهای بیشتری را در ساعت هوشمند سامسونگ آسان‌تر خواهد کرد. گذشته از آن، کاربران می‌توانند برای راحتی بیشتر، ورودی‌ها را تغییر دهند.

سیستم عامل One UI Watch 4.5 بهبودیافته و کارآمد

دسترسی به تماس‌ها در گلکسی واچ نیز آسان‌تر می‌شود، زیرا اکنون از دو سیم کارت پشتیبانی می‌شود. سیم کارت ترجیحی را می‌توان روی تلفن گلکسی تنظیم کرد و این روی ساعت نیز منعکس می‌شود. ساعت استفاده از سیم کارت را به روشی آسان نشان داده و همچنین به افراد امکان می‌دهد بین سیم کارت‌ها انتخاب کنند تا بدون فاش کردن شماره تلفن از آن استفاده کنند. One UI Watch 4.5 همچنین از قابلیت شخصی‌سازی واچ فیس پشتیبانی می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا سبک‌های مختلفی را به واچ فیس اضافه کنند که مناسب‌تر است. واچ فیس سفارشی شده را می‌توان هر چند بار به لیست علاقه مندی‌ها اضافه کرد و مواردی که دوست دارید برای دسترسی سریع ذخیره می‌شوند.

ویژگی‌های دسترسی جدیدی مانند توانایی تنظیم رنگ‌ها/کنتراست نمایشگر، تنظیمات صوتی برای افراد دارای ناتوانی شنوایی، تنظیمات برای عملکردهای موقت مانند صدا و اعلان‌ها و موارد دیگر وجود دارد.

سامسونگ فاش می‌کند که One UI Watch 4.5 برای سری Galaxy Watch 4 و ساعت‌های هوشمند گلکسی آینده تا سه ماهه سوم سال جاری در دسترس خواهد بود، به احتمال زیاد سری Galaxy Watch 5. انتظار می‌رود ویژگی‌های بیشتری معرفی شوند و این ممکن است در جریان عرضه سری گلکسی واچ 5 که قرار است در ماه آگوست برگزار شود، رخ دهد.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا