اخبار

گوشی Galaxy A04 سامسونگ بزودی معرفی می شود

هفته گذشته، رندرهایی از سامسونگ Galaxy A04s ظاهر شد تا طراحی گوشی را فاش کند. در مقابل چند روز انتشار گزارش و اکنون می‌گوید که غول الکترونیک کره جنوبی روی دو گوشی هوشمند اقتصادی دیگر یعنی گوشی Galaxy A04 و Galaxy A13s مشغول کار است.

به گفته SamMobile، سامسونگ در حال آماده شدن برای عرضه دو گوشی جدید با شماره مدل SM-A045F و SM-A137F است. این نشریه می‌گوید که این دستگاه‌ها به ترتیب با نام Galaxy A04 و Galaxy A13s معرفی خواهند شد. با توجه به نام آنها، گلکسی A04 می‌تواند نسخه کوچک شده گلکسی A04s باشد که هفته گذشته به بیرون درز کرد. از سوی دیگر، گلکسی A13s می‌تواند نسخه به روز شده گلکسی A13 باشد.

گوشی Galaxy A04 در نزدیکی رونمایی

متأسفانه هیچ چیز دیگری در مورد این تلفن‌های هوشمند مشخص نیست، به جز اینکه گلکسی A13s با بلوتوث 5.2 وارد بازار خواهد شد. می‌توانیم از آنها انتظار داشته باشیم که طراحی مشابه با مدل‌های دیگر داشته باشند. در نهایت، گلکسی A04 به احتمال زیاد شبیه گلکسی A04s خواهد بود. ممکن است تغییراتی در مشخصات داشته باشد. همین امر را می‌توان در مورد گلکسی A13s نیز پیش بینی کرد که احتمالاً طراحی و ویژگی‌های خود را با گلکسی A13 به اشتراک خواهد گذاشت.

تاریخ عرضه این گوشی‌های سامسونگ در حال حاضر یک راز باقی مانده و احتمالا بزودی اطلاعات تکمیلی اعلام شود. کره‌ای‌ها سخت در تلاش هستند محصولاتی ایده آل را ارائه دهند و گوشی Galaxy A04 یک عضو برجسته خواهد بود و می‌تواند نظر مخاطب را با قیمتی اقتصادی جلب کند.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا