اخبار

گوشی Galaxy A23 سامسونگ با دوربین 50 مگاپیکسلی همراه است

سامسونگ در هفته‌های آینده نسل جدیدی از گوشی‌های سری Galaxy A خود را معرفی خواهد کرد و اکنون اطلاعاتی درباره گوشی Galaxy A23 میان رده به دست آمده است.

البته سری گلکسی M و A در بحث باتری گزینه‌های جذاب هستند و میان رده‌های هیجان انگیز سامسونگ به حساب می‌آیند. طبق آخرین جزئیات مشخص شده که گوشی گلکسی A23 دارای دوربین 50 مگاپیکسلی SK Hynix است. طبق گزارش TheElec، سامسونگ در حال برنامه ریزی برای تهیه سنسورهای 50 مگاپیکسلی جدید از SK Hynix است. این سنسور 50 مگاپیکسلی خاص امسال در گلکسی A23 به کار گرفته می‌شود.

گوشی Galaxy A23 یک میان رده با دوربین باکیفیت

برای یادآوری، گلکسی A22 قبلی دارای سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی بود. همانطور که گفته شد، لنز 50 مگاپیکسلی SK Hynix در A23 یک قدم بالاتر است. سنسور 50 مگاپیکسلی گلکسی A23 از تثبیت‌کننده تصویر اپتیکال (OIS) پشتیبانی می‌کند. این دوربین با یک لنز 5 مگاپیکسلی فوق عریض و دو سنسور 2 مگاپیکسلی برای عکس‌های ماکرو و بوکه همراه خواهد بود. بنابراین، در مجموع چهار دوربین در عقب گوشی وجود خواهد داشت.

انتظار می رود سامسونگ این دستگاه را در دو نسخه 4G LTE و 5G معرفی کند. از نظر زمان عرضه، این نشریه فاش می‌کند که مدل 4G LTE در سه ماهه اول سال جاری عرضه خواهد شد، در حالی که مدل 5G قرار است در نیمه دوم سال جاری عرضه شود. طبق گزارش‌ها، سامسونگ قصد دارد 17.1 میلیون دستگاه از مدل 4G LTE و 12.6 میلیون دستگاه از نسخه 5G را عرضه کند.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه این کمپانی چیست.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا