اخبار

گزینه های رنگی گوشی گلکسی A33 فاش شد

در اواخر ماه سپتامبر سال جاری بود که مشخص شد سامسونگ روی جانشین گلکسی A32 5G مشغول کار است و این مدل چیزی نیست جز گوشی گلکسی A33.

تاکنون اطلاعات محدودی از این مدل بدست آوردیم و به تازگی برخی جزئیات تازه منتشر شده که پیرامون گزینه رنگی این دستگاه است. طبق گزارش GalaxyClub، گوشی گلکسی A33 آینده با همان رنگ‌هایی که یک گوشی دیگر سامسونگ به نام گلکسی A53 عرضه می‌شود، عرضه خواهد شد. این بدان معناست که جایگزین گلکسی A32 5G در رنگ‌های  مشکی، سفید، نارنجی و آبی روشن عرضه می‌شود.

نسل فعلی گلکسی A32 و گلکسی A32 5G در حال حاضر در سه رنگ نخست عرضه می‌شوند. از این رو، “نارنجی” گزینه جدید خواهد بود. برای کسانی که نمی‌دانند، آخرین گوشی نارنجی رنگ سامسونگ Galaxy A50 (Coral) بود.

گوشی گلکسی A33 رنگ‌های متنوعی دارد

متاسفانه در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد گلکسی A33 وجود ندارد. طبق گفته GalaxyClub، این دستگاه به احتمال زیاد با پشتیبانی شبکه 5G به صورت استاندارد عرضه خواهد شد. بنابراین، ممکن است یک نوع 4G وجود نداشته باشد.

از سوی دیگر، گلکسی M33 می‌تواند در دو نوع 4G و 5G عرضه شود، زیرا سری گلکسی M در کشورهایی مانند هند که هنوز هیچ نشانه‌ای از شبکه‌های 5G وجود ندارد، به‌طور چشمگیری فروش دارند. به هر حال تاکنون تنها نسخه 5g مشاهده شده است. در هر صورت باید منتظر ماند تا مشخص شود سامسونگ این محصول جدید را در چه تاریخی رونمایی خواهد کرد.

زیرا نمی‌توان به شایعات بی اساس اشاره داشت و باید منتظر ماند.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا