اخبار

هدفون Galaxy Buds2 سامسونگ در رنگ کاملا مشکی

یک نوع رنگ کاملا مشکی برای هدفون Galaxy Buds2 سامسونگ تدارک دیده شد. این موضوع تنوع بیشتری را به هدفون‌های عرضه شده در سال گذشته اضافه می‌کند.

گلکسی بادز 2 در آگوست 2021 با چهار نوع رنگ عرضه شد. ترکیب تمام مشکی جدیدترین ترکیب رنگی این چنینی است. Galaxy Buds2 تمام مشکی توسط سامسونگ معرفی شد و این دستگاه اکنون برای پیش‌سفارش در کره جنوبی و آلمان از تاریخ 2 می در دسترس است. نوع جدید رنگ سیاه Onyx Galaxy Buds2 در کره 149000 وون (117 دلار) قیمت دارد. ویک پیشنهاد با تخفیف 99 یورو در آلمان هم به چشم می‌خورد.

هدفون Galaxy Buds2 در رنگ کاملا مشکی

هدفون Galaxy Buds2 سامسونگ در رنگ کاملا مشکی

قیمت اصلی دستگاه در اروپا 149 یورو بوده و سامسونگ اکنون فروش دستگاه را آغاز کرده است. سامسونگ Galaxy Buds2 در حال حاضر در بازار کره جنوبی از طریق فروشگاه‌های خرده فروشی و وب سایت سامسونگ در دسترس است. هنوز جزئیاتی از تاریخ عرضه در اروپا وجود ندارد. علاوه بر این، Galaxy Buds2 یک وسیله جانبی عالی برای گوش دادن به موسیقی و همچنین برقراری تماس است. نوع جدید رنگی Onyx Blackگلکسی بادز 2 با نرم افزار 360 Audio برای تجربه صوتی فراگیرتر ارائه می‌شود.

انتظار داریم شرکت سامسونگ تابستان امسال نسل جدید هدفون خود را با طراحی بهبودیافته و مشخصات کلیدی بهتر معرفی کند. همچنین پیش بینی شده تنوع رنگی بیشتر هم شامل آن شود. برای کسب جزئیات تکمیلی درباره گلکسی بادز 2 به وب سایت سامسونگ مراجعه کنید زیرا محصول مورد اشاره می‌تواند نظر مخاطب خود را جلب کند، هدفونی کاملا ارگونومیک و خوش صدا که عملکرد بالایی می‌تواند از خود نشان دهد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا