اخبار

انتشار آپدیت جدید برای تلفن Galaxy M51 سامسونگ

سامسونگ به تازگی آپدیت اندروید 12 را برای تلفن Galaxy M51 منتشر کرده است. اسمارتفون میان رده محبوبی که سال 2020 از راه رسید و حال با گذشت دو سال اندروید جدیدی دریافت کرده که احتمالا آخرین آپدیت بزرگ است.

زیرا کره‌ای‌ها همیشه تنها دو آپدیت بزرگ و سه سال آپدیت امنیتی را ارائه می‌دهند. این یعنی تلفن Galaxy M51 تنها تا یک سال دیگر بروزرسان امنیتی دریافت خواهد کرد و خبری از اندروید 13 نخواهد بود. این میان رده در روسیه آپدیت اندروید 12 خود را با شماره ساخت M515FXXU4DVD1  دریافت کرده و احتمالا هفته‌های بعد دردسترس دیگر کاربران قرار می‌گیرد.

تلفن Galaxy M51 و کسب اندروید 12

همچنین باید بیان داشت که پیشتر سامسونگ این اپدیت را برای گلکسی A22 منتشر نمود. دارندگان گلکسی M51 باید در نظر داشته باشند که این آخرین ارتقاء سیستم عامل اندروید برای دستگاه است. در سال 2020 با اندروید 10 عرضه شد و قرار است تنها 2 بروزرسان اصلی دریافت کنند که با انتشار اندروید 12 دیگر آپدیتی موجود نیست. شد. بنابراین نباید انتظار انتشار آپدیت اندروید 13 را برای این مدل داشت.

به‌روزرسانی‌های امنیتی را تا یک سال دیگر دریافت می‌کند تا اینکه پشتیبانی نرم‌افزاری در نهایت برای گوشی حذف شود. تا آن زمان، مطمئناً زمان ارتقا و انتخاب یکی از بسیاری از تلفن‌های ارزان قیمت اندروید سامسونگ فرا رسیده است. سامسونگ تاکنون برای گوشی‌های مختلفی آپدیت اندروید 12 را منتشر کرده و M51ِ یکی از آن چندین مدل بوده که عمدتا پرچمدار و میان رده این کمپانی کره‌ای هستند.

انتظار داریم بزودی مدل‌های بیشتری به اندروید 12 بروزرسانی شود. گوشی‌های آینده بیشتر در سطح میان رده خواهند بود.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا