اخبار

تولید گوشی Galaxy Note 20 بزودی متوقف می شود

سامسونگ در نظر دارد بزودی تولید گوشی Galaxy Note 20 را متوقف کند و یک سالی است که ما شاهد معرفی عضو جدیدی از این سری نبودیم که آن را مشاهده کنیم.

سامسونگ محدوده نوت خود را در سال 2021 به روز نکرد، در مقابل ترجیح داد گلکسی اس 21 اولترا و گلکسی زد فولد 3 رابا پشتیبانی قلم S پن معرفی کند. شایعات حاکی از آن است که S22 Ultra سال آینده همان گلکسی نوت جدید خواهد بود. به تازگی ET News گزارش داد که خط تولید گوشی Galaxy Note 20 سامسونگ در حال بسته شدن است و منابع به دنبال تولید سری گلکسی اس 22 و گوشی‌های تاشو هستند.

گوشی Galaxy Note 20 سامسونگ به زودی از دور خارج خواهد شد

اگر این گزارش صحت داشته باشد، ما در سال آینده هم عضوی از سری نوت را شاهد نخواهیم بود و مدت زمان طولانی است که سامسونگ این سری را بروز نکرد. چنین حرکتی از سوی کره‌ای‌ها منطقی بوده زیرا سری گلکسی نوت اگرچه ابتدا جذاب بودند اما به مرور زمان تجربه کاربری خود را از دست دادند، بخصوص اینکه گلکسی اس 21 اولترا و گوشی‌های تاشو از راه رسیدند.

همچنین با بزرگ شدن نمایشگر گوشی‌ها، سامسونگ ترجیح داد تا این سری را متوقف کند. در سال 2021 شاهد گلکسی اس 21 اولترا و سری گلکسی زد بودیم که پیشرفت چشمگیری داشتند و سال آینده نیز بهتر از مدل‌های سال جاری می‌شوند.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود سامسونگ چه برنامه‌ای در سر دارد و آیا با گوشی برجسته رو به رو خواهیم شد یا خیر.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا