اخبار

سری گلکسی اس 10 به قابلیت شارژ بی‌سیم معکوس مجهز خواهند شد

بر اساس تصاویری که به‌تازگی از منابع معتبر منتشر شده است، سری گلکسی اس 10 از قابلیت شارژ بی‌سیم معکوس موجود در هواوی میت 20 پرو بهره‌مند خواهد شد که البته این تصمیم چندان مورد استقبال قرار نگرفته است. با موبایلستان همراه باشید.

سری گلکسی اس 10 به قابلیت شارژ بی‌سیم معکوس مجهز خواهند شد

مطالب مرتبط

اگر به خاطر داشته باشید، تلفن همراه هوشمند هواوی میت 20 پرو قابلیتی را در خود جای داده بود که به کاربران اجازه می‌داد تا از این دستگاه به‌عنوان پد شارژ بی‌سیم استفاده کنند. با قرار دادن یک تلفن همراه هوشمند دیگر روی بدنه پشتی هواوی میت 20 پرو می‌شد به‌راحتی آن را با استفاده از باتری دستگاه اول شارژ کرد. بااین‌حال تست شارژ گلکسی نوت 9 به کمک هواوی میت 20 پرو چندان موفقیت‌آمیز نبود و این همراه هوشمند با کمک این روش شارژ در هر ده دقیقه تنها 1 درصد شارژ می‌شد. این فناوری اگرچه بسیار جدید و مفید است اما تنها در موارد بسیار ضروری می‌توان از آن استفاده کرد زیرا به‌شدت کند است.

بااین‌وجود به‌تازگی تصاویری منتشر شده است که نشان می‌دهد سری گلکسی اس 10 جدید نیز از این قابلیت بهره‌مند خواهد شد. تصویری که در سایت اجتماع اعضای سامسونگ به نمایش درآمده است قابلیت‌های این همراه هوشمند را به نمایش درمی‌آورد که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها بهره‌مندی سری گلکسی اس 10 از این فناوری جدید بوده است.

این قابلیت جدید به‌احتمال‌قوی بانام پاور شر (Powershare) عرضه خواهد شد و امیدی به‌سرعت بالای آن نسبت به نمونه مشابه موجود در هواوی میت 20 پرو نیست. درنتیجه مفید بودن آن هنوز جای سوال است و بسیاری آن را حیله برای فروش بیشتر می‌دانند. علاوه بر این در رابطه با اندازه باتری‌های موجود در سری گلکسی اس 10 نیز نگرانی‌هایی وجود دارد و ازآنجایی‌که عمر باتری افزوده‌شده به دستگاه دوم موجب کاهش میزان شارژ دستگاه اول می‌شود پس احتمال خاموش شدن زودهنگام گلکسی اس 10 وجود خواهد شد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا