اخبار

قاب گلکسی اس 10 پلاس در قالب یک ویدیو رونمایی شد

تاکنون تصاویری از قاب گلکسی اس 10 پلاس در فضای مجازی منتشر شده است اما هم‌اکنون با اندکی پیشرفت ویدیوی از این محصولات منتشر شده است که اندازه این تلفن همراه هوشمند را به‌خوبی به ما نشان می‌دهد. با موبایلستان همراه باشید.

گلکسی اس 10 پلاس

مطالب مرتبط

کاربر توییتری Universe Ice به‌تازگی ویدیوی را منتشر کرده است که در آن تلفن‌های همراه هوشمند گلکسی نوت 9 و اوپو Find X در درون قاب گلکسی اس 10 پلاس قرار داده شده اند. همان‌طور که در این ویدیو مشخص است، گلکسی اس 9 پلاس به‌خوبی در این قاب جا گرفته است ولی جای پورت هدفون در بالای قاب و دوربین پشتی گلکسی اس 9 پلاس که به‌صورت عمودی طراحی‌شده است با جای هدفون و طراحی عمودی دوربین پشت گلکسی اس 10 پلاس هم‌خوانی ندارد.

علاوه بر این گلکسی نوت 9 با اندازه 6.4 اینچی خود برای این قاب خیلی بزرگ است. بااین‌حال، این امر به معنای آن نیست که گلکسی اس 10 پلاس صفحه‌نمایشی کوچک‌تر از گلکسی نوت 9 دارد زیرا بنابر شایعات لبه‌های در نظر گرفته‌شده برای گلکسی اس 10 پلاس بسیار نازک‌تر از گلکسی نوت 9 است که موجب می‌شود تا فضای صفحه‌نمایش بیشتری در اختیار این همراه هوشمند باشد.

البته اوپو Find X با اندازه 6.4 اینچی خود هم درون قاب گلکسی اس 10 پلاس جا نشده است و احتمال این وجود دارد که گلکسی اس 10 پلاس با اندازه صفحه‌نمایش برابر با گلکسی نوت 9 و در بدنه گلکسی اس 9 پلاس 6.2 اینچی به بازار عرضه شود. البته لازم به ذکر است که این ویدیو را نباید به‌عنوان منبعی موثق در نظر گرفت چون قاب طراحی‌شده ممکن است برای همراه هوشمندی دیگر را بر اساس ابعاد نادرست ساخته‌شده باشد.

بااین‌حال منطقی به نظر می‌رسد که سامسونگ بتواند با کوچک‌تر کردن لبه‌ها، صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر را در درون قابی هم‌اندازه گلکسی اس 9 پلاس جای بدهد. بااین‌حال ازآنجایی‌که گلکسی اس 10 پلاس به‌احتمال‌قوی در کنگره جهانی موبایل 2019 در ماه فوریه رونمایی می‌شود به‌زودی این همراه هوشمند را خواهیم دید و این گمانه‌زنی‌ها به پایان خواهد رسید.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا