اخبار

محافظ صفحه گلکسی اس 10 پلاس برخورداری آن از صفحه‌نمایش اینفینیتی-0 را تایید کرد

پستی که به‌تازگی توسط یکی از افشا کنندگان مشهور توییتر به نام Ice universe در وی بو کشف‌شده است، دربرگیرنده محافظ صفحه ساخته‌شده برای گلکسی اس 10 پلاس است. این وسیله جانبی در قسمت بالا و سمت راست خود دارای حفره‌ای است که با سنسورهای دوربین جای گرفته در درون صفحه‌نمایش این همراه هوشمند سازگار است(فناوری اینفینیتی-0). لبه‌های این سازه نازک‌تر از نمونه مشاهده‌شده در سال گذشته است و در لبه بالایی این محصول نیز شیاری برای بلندگو تعبیه شده است. همچنین محافظ صفحه گلکسی اس 10 پلاس نشان‌دهنده این است که این دستگاه دارای لبه‌های انحنادار است. با موبایلستان همراه باشید.

گلکسی اس 10 پلاس

مطالب مرتبط

علاوه بر این، همان پیج وی بو تصاویری را به نمایش گذاشته است که کناره‌های گلکسی اس 10 پلاس را با کنارهای هواوی میت 20 پرو و آیفون X مقایسه می‌کند. در ماه اکتبر سال گذشته میلادی، صحبتی از نسبت صفحه‌نمایش به بدنه 93.4 درصدی گلکسی اس 10 پلاس به میان آمد که با نسبت صفحه‌نمایش به بدنه 83.7 در گلکسی اس 9 پلاس و 84.3 در آیفون XS Max و 87.8 در میت 20 پرو مقایسه شد. همچنین تست بنچ‌مارک گلکسی اس 10 پلاس نشان داد که این محصول از نسبت صفحه‌نمایش به بدنه 19:9 بهره‌مند‌است.

انتظار می‌رود که هر دو تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس در بیستم فوریه رونمایی شوند. به‌طورمعمول، سامسونگ جدیدترین تلفن‌های همراه هوشمند سری اس را درست قبل از کنگره جهانی موبایل بارسلونا رونمایی می‌کند. به‌این‌ترتیب حدود دو ماه تا رونمایی از این محصول جنجالی سامسونگ فاصله داریم. علاوه بر این لازم به ذکر است که کنگره موبایل جهانی سال 2019 میلادی از 25 تا 28 فوریه برگزار خواهد شد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا