اخبار

همراه هوشمند گلکسی اس 10 با قابلیت حرکتی ویژه‌ای از دوربین سلفی معرفی می‌شود

سامسونگ گلکسی A8s در ابتدای ماه جاری با صفحه‌نمایش مجهز به فناوری اینفینیتی-O معرفی شد. دوربین جلوی این تلفن همراه هوشمند در داخل صفحه‌نمایش آن جای‌داده شده بود و ازآنجاکه این همراه هوشمند تنها برای بازار چین عرضه شده بود، انتظار می‌رود که چنین قابلیتی با  همراه هوشمند گلکسی اس 10 در اختیار بازارهای جهانی قرار بگیرد. با موبایلستان همراه باشید.

گلکسی اس 10

مطالب مرتبط

بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از منابع مختلف، کاربران می‌توانند در هنگامی‌که دستگاهشان قفل است تنها با کشیدن دستشان از سنسور دوربین به سمت مرکز دستگاه، دوربین را روشن کنند و البته این قابلیت به همراه هوشمند گلکسی اس 10 نیز راه خواهد یافت. این اطلاعات در راستای افشاگری‌های کاربری توییتری به نام UniverseIce قرار گرفته است که پیش‌ازاین اظهار کرده بود که در اطراف لنز دوربین این همراه هوشمند جدید سامسونگ چراغ‌هایی تعبیه خواهد شد که زمان روشن بودن دوربین یا هنگام فناوری تشخیص چهره به‌صورت مدور روشن می‌شوند.

همچنین لازم به ذکر است که شاتر سلفی گلکسی A8s در درون صفحه‌نمایش با پنل ال سی دی قرار گرفته است و قدرت آن 24 مگاپیکسل با دیافراگم f/2.0 است. البته هنوز منتظریم که ببینیم آیا سامسونگ از همین پلتفرم بر روی همراه هوشمند گلکسی اس 10 استفاده خواهند کرد یا خلاقیت جدیدی را در ذهن دارد. این پرچم‌دار آینده ممکن است با صفحه‌نمایش AMOLED به بازار عرضه شود که خود به معنای معرفی فناوری حفره صفحه‌نمایش جدیدی است که بتواند درون صفحه‌نمایش‌های AMOLED جای بگیرد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا