اخبار

عمرباتری نسخه اسنپدراگون اس 22 سامسونگ بهتر از نسخه اگزینوس است

به تازگی وب سایت دگزومارک بررسی در بخش باتری گوشی اس 22 سامسونگ داشته و دست یافته که متفاوت است که در نسخه اگزینوس یا اسنپدراگون این گوشی چه عمرباتری خواهید داشت.

دگزومارک نتایج آزمایش باتری گلکسی S22 را در نسخه‌ اسنپدراگون 8 نسل یک طی سال جاری میلادی منتشر کرده است. برای یادآوری، سامسونگ گلکسی اس 22 را با تراشه‌ اسنپدراگون 8 نسل یک در بیشتر بازارها و اگزینوس 2200 را در سایر بازارها از جمله اروپا به فروش می‌رساند. با اینکه وب‌سایت مورد اشاره پیشتر تفاوت‌های کیفیت دوربین بین این دو تراشه را مطرح کرد؛ به‌نظر می‌رسد که تراشه‌ اسنپدراگون 8 نسل یک در برخی عملکردها ازنظر عمر باتری بهتر ظاهر شده است.

اس 22 سامسونگ با اسنپدراگون عمرباتری بیشتری دارد

البته باید بیان داشت که اسنپدراگون 8 نسل 1 چیپ خوبی در زمینه عمر باتری نیست اما نسبت به اگزینوس می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد.  آزمایش‌های DxOMark مشخص کرده که مدل اسنپدراگون 8 نسل یک، 10 ساعت بیشتر از مدل اگزینوس 2200 در طول مکالمات تلفنی دوام می‌آورد. در مقایسه، هنگام پخش موسیقی این فاصله به 2 ساعت کاهش پیدا می‌کند؛ اما مدل اسنپدراگون 8 نسل یک گلکسی اس 22 از این نظر حدود 41 ساعت با آیفون 13 مینی فاصله دارد. گفتنی است، هر دو نسخه‌ گلکسی S22 تقریباً به‌اندازه مساوی هنگام استفاده از دوربین یا GPS عمر باتری دارند.

شایان ذکر است که گلکسی اس 22 نسخه اگزینوس در پردازش سنگین می‌تواند بهتر ظاهر شود. با این تفاسیر و طبق نتایج گرفته شده از سوی DxOMark، عمرباتری نسخه اسنپدراگون اس 22 سامسونگ بهتر از نسخه اگزینوس است. بنابراین اگر قصد دارید گوشی با طول عمر باتری بیشتر را تهیه کنید مدل اسنپدراگونی بهتر خواهد بود.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا