اخبار

برخی از پرچمداران سامسونگ تا 5 سال آپدیت امنیتی دریافت خواهند کرد

سامسونگ اخیرا برنامه خود را برای انتشار آپدیت گوشی‌های هوشمند شرح داده است. براساس این گزارش شرکت کره‌ای قصد دارد تا 5 سال برخی از پرچمداران را در بحث آپدیت امنیتی پشتیبانی کند.

پرچمداران سامسونگ که آپدیت 5ساله را دریافت می‌کنند مدل‌هایی نظیر سری Galaxy S20، سری Galaxy S21، سریGalaxy Note 20، گوشی Galaxy XCover 5 و تبلت Galaxy Tab Active 3 است. این برنامه نشان می‌دهد سامسونگ در نظر دارد تنها پرچمداران بعد 2019 را در این زمینه پشتیبانی کند.

پرچمداران سامسونگ تولید قبل از 2019 شامل این آپدیت نمی شوند

تلفن‎‌های سازمانی سامسونگ برای مشاغل طراحی شده‌اند. آنها می‌توانند توسط نرم افزارها و برنامه‌های اختصاصی کارشان توسط شرکت‌ها برنامه ریزی و مدیریت شوند. سامسونگ آنها را به Knox Suite خود مجهز می‌کند که به عنوان مرکز عملیاتی موبایل برای شرکت‌ها عمل می‌کند. در حالی که می‌توانید یک تلفن سازمانی سامسونگ را بصورت آنلاین تحویل بگیرید، احتمالاً می‌خواهید به نسخه معمولی مصرف کننده خود پایبند باشید زیرا نیازی به آن همه نرم افزار سازمانی اضافی ندارید.

احتمالا سامسونگ بخواهد آپدیت امنیتی را برای گوشی‌های غیر سازمانی نیز منتشر کند. پرچمداران سامسونگ سری گلکسی اس8، اس 7، اس 6 از دور خارج شدند و واجد شرایط برای این برنامه نیستند. متاسفانه این شرکت مشخص نکرده سری گلکسی نوت 10، سری گلکسی اس 10 و برخی از این قبیل شامل آپدیت خواهند شد یا خیر.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نباید به شایعات بی اساس اشاره داشت.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا