اخبار

تاریخ رونمایی گلکسی اس 22 و گلکسی اس 21FE مشخص شد

تاکنون شایعات بسیاری درباره سری گلکسی اس 22 و گلکسی اس 21FE منتشر شد اما هیچ یک تاریخ دقیق معرفی و عرضه را مشخص نکرده است و اکنون این تاریخ اعلام شد.

به گفته  Jon Prosser از افشاسازان صنعت، گلکسی اس 21FE در تاریخ 4 ژانویه رونمایی خواهد شد و از 11 ژانویه راهی بازار می‌شود. در سوی دیگر خانواده گلکسی اس 22 در تاریخ 8 فوریه رونمایی شده و در 18 فوریه نیز به فروش می‌رسند.

اطلاعات بیشتری از این رویداد در دست نیست و نمی‌دانیم علاوه بر گوشی‌های مورد اشاره باید شاهد رونمایی چه محصول دیگری باشیم. بی شک سامسونگ می‌خواهد دستگاه‌هایی ارتقایافته نسبت به قبل را رونمایی کند.

گوشی گلکسی اس 21FE مدتها است که شایعاتی درباره رونمایی آن منتشر می‌شود اما تاکنون سامسونگ جامه عمل به آن نپوشانید و تنها در قالب شایعه اطلاعاتی فاش می‌شود.

گلکسی اس 22 و گلکسی اس 21FE در اوایل 2022 معرفی و عرضه می شوند

باتوجه به سابقه  Jon Prosser در افشا اطلاعات، انتظار داریم این تواریخ رسمی باشند و در نهایت ماه ژانویه و فوریه شاهد عرضه گلکسی اس 22 و گلکسی اس 21FE باشیم.

ناگفته نماند که سری گلکسی اس 22 دارای پردازنده اسنپدراگون 898 یا اگزینوس 2200 با گرافیک AMD هستند. با دوربین ارتقایافته 50 مگاپیکسلی یا 108 مگاپیکسلی هم عرضه خواهند شد.

در سوی دیگر گلکسی اس 21FE هم با پردازنده اسنپدراگون 888 از راه خواهد رسید زیرا یک نسخه اقتصادی از سری پرچمداران گلکسی اس 21 سال جاری به حساب می‌آید. اطلاعات بیشتری در دست نیست و جزئیاتی هم که فاش شده دقیق نیستند.

بنابراین باید به انتظار ادامه داد تا برنامه سامسونگ به صورت دقیق‌تر آشکار شود.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا