اخبار

سامسونگ به دنبال تولید 20 میلیون دستگاه از سری Galaxy S22

سامسونگ در حال توسعه سری Galaxy S22 بوده و این خانواده قرار است در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا روانه بازار شوند و تاکنون شایعات بسیاری هم از آنها منتشر شد.

این سری برنامه ریزی شده اوایل سال 2022 راهی بازار شوند. به تازگی گزارش جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد سامسونگ در نظر دارد تنها 20 میلیون دستگاه از سری گلکسی اس 22 را به تولید برساند.

به گفته TheElec، غول فناوری کره جنوبی در حال برنامه ریزی برای تولید 20 میلیون دستگاه از سری Galaxy S22 بوده و این موضوع تایید شده است. اگرچه، حدود 50 درصد یا بیشتر تولید و حمل و نقل تنها برای یک مدل واحد انجام می‌شود. نسخه مورد بحث همان گزینه استاندارد گلکسی اس 22 خواهد بود. گفته می‌شود این مدل دارای صفحه نمایش کوچک‌تر 6.1 اینچی در مقایسه با 6.2 اینچی مدل قبلی یعنی Galaxy S21 است.

سری Galaxy S22 کاهش تولید خواهد داشت

نسخه اصلی حدود 50 تا 60 درصد از تعداد کل سری گلکسی اس 22 که روانه بازار می‌شود را دربرمی‌گیرد. همانند مدل پایه، نسخه پلاس نیز کاهش سایز نمایشگر نسبت به نسل قبلی دارد و به صفحه نمایش 6.6 اینچی مجهز است. نسخه پلاس 20 درصد از کل واحدهای تولید و عرضه شده را شامل خواهد شد و این در حالیست که Galaxy S22 Ultra 20 تا 30 درصد را تشکیل می‌دهد.

نکته قابل توجه این است که Galaxy S22 Ultra همچنان از نمایشگر 6.8 اینچی مشابه با نسخه قبلی خود استفاده بهره می‌برد، اما دارای محفظه‌ای برای قلم S Pen است. از سوی دیگر، رقم تولید 20 میلیون دستگاه نیز 33 درصد کاهش تولید را نسبت به 30 میلیون دستگاه تولید شده برای سری Galaxy S21 نشان می‌دهد. با توجه به این رقم، حدود 10 تا 12 میلیون دستگاه شامل نسخه اصلی شده، در حالی که Plus و Ultra به ترتیب 4 تا 6 میلیون واحد خواهند داشت.

به هر حال باید منتظر ماند تا سامسونگ بزودی سری Galaxy S22 را معرفی کند. خانواده پرچمداری که ویژگی‌های برجسته دربرمی‌گیرد و مشخصات بزرگی دارد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا