اخبار

کمپانی سامسونگ از بسته‌بندی‌های دوست دار طبیعت استفاده خواهد کرد

کمپانی سامسونگ به‌تازگی اعلام کرده است که محصولات آینده این کمپانی به دلیل برنامه جدید زیست‌محیطی‌اش در راستای جایگزینی مواد بسته‌بندی پلاستیکی با دیگر المان‌های دوست دار طبیعت پایدار، طبیعت دوستانه‌تر خواهند شد. با موبایلستان همراه باشید.

سامسونگ از بسته‌بندی‌های دوست دار طبیعت استفاده خواهد کرد

مطالب مرتبط

بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از این کمپانی کره‌ای، محصولات و ابزار جانبی کمپانی سامسونگ از قبیل تلفن‌های همراه هوشمند، تبلت‌ها، لوازم‌خانگی و… با شروع نیمه اول سال 2019 میلادی با بسته‌بندی ساخته‌شده از مواد پایدار نظیر پلاستیک‌ها و کاغذهای قابل بازیافت و زیستی به بازارهای جهانی ارائه می‌شوند.

به‌این‌ترتیب تلفن‌های همراه هوشمند، تبلت‌ها و لوازم پوشیدنی کمپانی سامسونگ به‌جای سینی‌های نگه‌دارنده پلاستیکی با قالب‌های پالت عرضه می‌شوند و پلاستیک‌هایی که به دور این لوازم پیچیده شده‌اند از مواد دوست دار طبیعت ساخته خواهند شد. علاوه بر این، سامسونگ عنوان کرده است که در راستای این برنامه طراحی شارژر تلفن‌های همراه هوشمند نیز تغییر خواهد کرد و بدنه براق آن‌ها با بدنه‌ای مات جایگزین خواهد شد و بنابراین برای کاهش استفاده از پلاستیک، فیلم‌های محافظ پلاستیکی شارژها به‌صورت کامل حذف خواهند شد.

در آخر لازم به ذکر است که کاغذی که سامسونگ به‌طورمعمول از بسته‌بندی‌های محصولات خود استفاده می‌کند از مواد فایبری ویژه‌ای ساخته‌ شده است که به‌واسطه مؤسسات زیست‌محیطی تائید شده‌اند. تمامی مواردی که ذکر شد به مکم نیروی کار ویژه‌ای ساخته خواهند شد که وظیفه طراحی و توسعه، بازاریابی و کنترل کیفیت این بسته‌بندی‌ها را بر عهده‌دارند. به این ترتیب به نظر می رسد که کمپانی سامسونگ نیز به دلیل تلاش های فعالان محیط یست از خطرات استفاده بیش از حد از پلاستیک در محصولات خود آگاه شده است و به صورت آهسته اقداماتی را برای کاهش این مواد در تولیدات خود در نظر گرفته است که باید دید که تا چه حد می تواند در این راه موفق شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا