اخبار

قابلیت شخصی‌سازی اسکرین تایم به همراه iOS 12.2 بتا ارائه می‌شود

به‌تازگی کاربری توئیتری دریافته است که iOS 12.2 بتا با قابلیت شخصی‌سازی اسکرین تایم (Screen Time) عرضه خواهد شد که به کاربران اجازه خواهد داد که بر میزان استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند خود نظارت داشته باشند و محدودیت‌هایی را در این رابطه برای خود و فرزندانشان تعریف کنند. با موبایلستان همراه باشید.

قابلیت شخصی‌سازی اسکرین تایم به همراه iOS 12.2 بتا ارائه می‌شود

مطالب مرتبط

قابلیت شخصی‌سازی اسکرین تایم که به نام داون تایم (Downtime) خوانده می‌شود به کاربران آیفون اجازه می‌دهد که نرم‌افزارهای در دسترس را در زمان مشخصی محدود کنند و همچنین تماس‌های شماره‌های خاصی را دریافت کنند. زمانی که این برنامه‌ریزی تنظیم شد اگر تغییری در آن ایجاد نشود، برای تمام مدت هفته یکسان باقی می‌ماند اما به‌این‌ترتیب این ویژگی برای افرادی که نیازمند برنامه متفاوتی در طی روزهای هفته هستند، ضروری است. بااین‌حال به نظر می‌رسد که این نقص در نسخه بتای iOS 12.2 برطرف شده است.

داون تایم با این قابلیت جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا برای مثال تماس‌های کاری خود را در آخر هفته بلاک کنند. کاربران به‌طور هم‌زمان می‌توانند بر اساس روزهای هفته، دسترسی به برخی از نرم‌افزارها را نیز قطع کنند. افرادی که iOS 12.2  بتا را در اختیاردارند می‌توانند برای تنظیم برنامه‌ریزی شخصی به آدرس Settings > Screen Time > Downtime مراجعه کنند.

اگر اپل تصمیم بگیرد مه این برنامه‌ریزی شخصی‌سازی‌شده جدید را برای دان تایم نگه‌داری کند، به‌احتمال‌قوی آن را با به‌روزرسانی اصلی iOS 12.2 عرضه خواهد کرد. البته با توجه به این‌که اپل به‌تازگی این بتای اولیه را برای نسخه جدید سیستم‌عامل خود عرضه کرده است، زمان زیادی تا عرضه نسخه اصلی آن باقی‌مانده است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا