اخبار

اسنپ چت بازی های اسنپ و برنامه های اصلی اسنپ را معرفی می کند

شرکت اسنپ جلسات اسنپ را برگزار کرده و یک سری ویژگی های جدید را به پلتفرم اضافه کرده است. که ما در این مقاله از موبایلستان در نظر داریم تا آن را مورد بررسی قرار دهیم، با ما همراه باشید.

با اسنپ چت بازی کنید

ابتدا با بازی های اسنپ شروع می کنیم. بازی های اسنپ  بازی های موبایل هستند که می توانید در برنامه اسنپ چت بازی کنید. این بازی ها چند نفره ای است که می توانید با دوستان خود بازی کنید و در هنگام بازی چت نوشتاری یا صوتی داشته باشید.

این ویژگی با شش عنوان اجرا می شود:

  • جشن بیت موجی
  • رویال
  • تیم مارها
  • مسابقات دریفت
  • تیم نجات زامبی
  • بازی الفبا

که از ویژگی های جدید اسنپ اورجینال است. اینها برنامه های اصلی اسنپ چت هستند که برای اسنپ چت ساخته شده اند. تمامی برنامه ها تمام صفحه در حالت تصویر، درست مثل داستان اجرا خواهند شد. این ژانرها شامل مستند، کمدی، درام های نوجوان و غیره هستند. اسنپ ​​چت ده نمایش جدید را معرفی کرده است و در آینده نیز برنامه های بیشتری معرفی خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

واقعیت افزوده در حال پیشروی، اسنپ چت از آن بهره می‌برد

لنزها، همانطور که می دانید، جلوه های واقعیت افزوده هستند که باعث محبوبیت اسنپ چت شده اند. اسنپ چت سطح آنها را بالاتر برده است. شما هم اکنون می توانید اشیاء را اسکن کرده و آنها را در آمازون جستجو کنید، موسیقی هایی که می توانید در شازم جستجو کنید، مسائل ریاضی که می توانید در Photomath حل کنید. ویژگی جدید لنز استودیو به شما این امکان را می دهد که لنزها را ایجاد و با سایر کاربران اسنپ چت به اشتراک بگذارید. اسنپ چت با هنرمندان در سراسر جهان همکاری داشته است تا لنزهای خاصی را برای نشانه های محبوب ایجاد کنند.

اسنپ چت کیت را توسعه می‌دهد

در نهایت، اسنپ چت اسنپ کیت را توسعه داده است، ابزارهای توسعه که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا اسنپ چت را در برنامه های خود اجرا کنند. در حال حاضر با  کیت داستان، شما می توانید داستان های اسنپ چت را در برنامه خود ادغام کنید. برنامه هایی مانند Tinder، Houseparty و AdventureAide برای اولین بار این کار را انجام می دهند.

ویژگی های دیگر مانند بیت موجی کیت به شما این امکان را می دهد که بیت موجی را در برنامه های دیگر اجرا کنید، کیت خلاقانه که به شما اجازه می دهد از برنامه های دیگر به اسنپ چت متصل شده و در نهایت، کیت به شما امکان می دهد که برنامه خود را با استفاده از پلت فرم اسنپ چت پولی کنید.
بسیاری از این ویژگی ها در حال حاضر در دسترس هستند، و دیگر ویژگی ها مانند اسنپ اورجینال در چند ماه آینده معرفی خواهند شد.


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا