اخبار

کنترلر جدید پلی استیشن 5 با قابلیت تغییر کلید آنالوگ در راه است

اگرچه اکثر گیمرهای کنسول معمولاً با استفاده از کنترلرهای استاندارد که همراه با کنسول عرضه می‌شوند راحت هستند، این مدل‌های پیش فرض مانند DualSense سونی معمولاً با “امکانات راحتی موجودات” مانند پدال‌های عقب یا کلید آنالوگ قابل جابجایی عرضه نمی‌شوند. حال به نظر رسیده بزودی باید منتظر معرفی کنترلر جدید پلی استیشن 5 باشیم.

البته، تاکید بر کلمه “معمولا” است، زیرا طبق یک اسناد اخیر که توسط Try Hard Guides کشف شده، سونی در حال کار بر روی یک مدل “Pro” از DualSense است که دارای هر دو ویژگی اضافی خواهد بود. این مقاله که ظاهراً با نام “Hunt” شناخته می‌شود، پیشنهاد می‌کند که کنترلر جدید با دکمه‌های کوچکی در زیر هر یک از کلیدهای آنالوگ ارائه می‌شود که به کاربران این امکان را می‌دهد تا آن‌ها را حذف کرده و با خود عوض کنند.

کنترلر جدید پلی استیشن 5 بزودی از راه می رسد

علاوه بر این، “Hunt” همچنین دارای پدال‌های عقب، مجموعه‌ای از دستگیره‌های جداشدنی برای کمک به بازیکنان جهت حفظ محکم‌تر کنترلر و تعدادی “ارتقای نرم افزاری قابل توجه” خواهد بود. در حال حاضر، هنوز دقیقاً مشخص نیست که منظور آنها از آن چیست، اما برخی منابع گفته‌اند که سونی قرار است سخت افزارهای بیشتری را در پایان این ماه معرفی کند و اگر خوش شانس باشیم، حتی ممکن است تاریخ انتشار آن را نیز دریافت کنیم.

اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند در نهایت برند ژاپنی این کنترلر حرفه‌ای را معرفی کرده و در اختیار طرفداران قرار دهد. کنترلری که قطعا منحصربفرد است. به هر حال این اخبار را باید شایعه وار دانست.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا