اخبار

شارژر USB-PD سونی با فناوری شارژ سریع 46.5 ولتی عرضه شد

با توجه به این امر که باتری در تلفن همراه هوشمند یک امر بسیار مهم است، حجم توان قابل ذخیره سازی در باتری این محصولات افزایش یافته است و همین امر نیز نیاز به ایجاد ساختار شارژ بهینه و سریع را بیش از پیش مطرح ساخته است. در همین راستا نیز سونی به‌تازگی شارژ دیواری جدیدی را برای دستگاه‌های منطبق با USB-PD عرضه کرده است. این شارژر USB-PD قادر است تا به‌صورت هم‌زمان 46.5 ولت خروجی داشته باشد. با موبایلستان همراه باشید.

شارژر USB-PD سونی با فناوری شارژ سریع 46.5 ولتی عرضه شد

مطالب مرتبط

شارژر USB-PD یاد شده که با مدل CP-ADRM2 شناخته می‌شود، دو پورت خروجی دارد. پورت یواس‌بی نوع C این محصول می‌تواند خروجی‌های 5V/3.0A، 9V/3.0A ،12V/3.0A و15V/2.6A را تأمین کند. همچنین پورت سو اس بی نوع A آن نیز می‌تواند خروجی 7.5W 5V/1.5A را داشته باشد. به‌این‌ترتیب با یک محاسبه کوچک رقم خروجی 46.5 وات برای این شارژر ویژه به دست می‌آید.

این شارژر USB-PD از یک اتصال استاندارد C7 یا figure-8 برای اتصال به کابل برق استفاده می‌کند و کابل یادشده نیز بر اساس بازار ارائه‌شده در انواع  مختلفی ارائه می‌شود. علاوه بر این شارژر ذکرشده همه قابلیت‌های امنیتی معمول از قبیل طراحی مقاوم در برابر گرما و قابلیت تطبیق با ولتاژهای برق 100 تا 240 را دارد و به همین جهت در تمامی بازارهای جهانی قابل استفاده است.

این شارژر برای لپ‌تاپ‌های مجهز به اتصال یواس‌بی نوع C و نیز افزایش سرعت شارژ آیپد پرو یا هر تلفن همراه هوشمند مدرنی مناسب است. همچنین لازم به ذکر است که این شارژر فعلا در بازار آسیا در دسترس است و تاریخ عرضه آن به بازار جهانی هنوز مشخص نشده است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا