اخبار

هدفون بی سیم WH-1000XM5 سونی معرفی شد

شرکت Sony در نهایت از هدفون بی سیم WH-1000XM5 سونی خود رونمایی کرد که جانشینی برای مدل پیشین بوده و از طراحی ارتقایافته و تجربه کاربری بهبودیافته بهره می‌برد.

این هدفون اگرچه قیمت بالاتری دارد، اما تغییرات بزرگی در آن اعمال شده و در کنار فناوری ANC به فروش خواهد رسید. WH-1000XM5 دارای طراحی جدید با شاسی استوانه‌ای بیشتر و هدبند نازک‌تر بوده که دارای طراحی کشویی بدون پله و ارتباط بی صدا است. گوشی‌های جدید جدید می‌توانند به طرفین بچرخند اما مانند مدل قبلی نمی‌توانند به سمت داخل تا شوند. برای این منظور، WH-1000XM5 با یک کیف بزرگ‌تر عرضه می‌شود.

WH-1000XM5 دارای یک سیستم 8 میکروفون جدید با دو پردازنده صوتی QN1 است. سونی ادعا می‌کند که این محصول عملکرد حذف نویز بهتری نسبت به مدل قبلی خود دارد، به خصوص در فرکانس‌های متوسط ​​و بالا. گذشته از آن WH-1000XM5 همچنین دارای درایورهای جدیدی است. درایورهای 30 میلی‌متری کوچک‌تر از 40 میلی‌متری موجود در مدل نسل قبلی هستند، اما سونی ادعا می‌کند که آنها پاسخ فرکانس بالا را با کیفیت صدای طبیعی‌تر بهبود بخشیده‌اند. این هدفون همچنان از همان کدک‌های بلوتوث SBC، AAC و LDAC مانند قبل پشتیبانی می‌کند.

WH-1000XM5 سونی هدفون پریمیومی و جذاب

هدفون بی سیم سونی WH-1000XM5 معرفی شد

سایر ویژگی‌ها شامل اتصال بلوتوث 5.2 با اتصال چند نقطه‌ای، پشتیبانی از اتصال سریع Google و Windows Swift Pair، حالت نویز محیط، کنترل حرکتی، تشخیص سایش برای پخش/مکث و پشتیبانی از دستیار Google/Alexa است.

WH-1000XM5 دارای عمر باتری 30 ساعت پخش صدا با ANC روشن و 40 ساعت با ANC خاموش است. این هدفون از طریق کانکتور USB-C شارژ می‌شود.

محصول جدید سونی بیش از 400 دلار قیمت دارد، 50 دلار بیشتر از WH-1000XM4 که همچنان به فروش می‌رسد. این هدفون در دو رنگ مشکی و نقره‌ای عرضه خواهد شد.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا