اخبار

هدفون LinkBuds آینده سونی طراحی ایده آلی دارد

سونی مدتی است که یکی از رهبران هدفون‌های حذف نویز بوده است و هدفون WH-1000XM4 این شرکت هنوز هم یکی از بهترین گزینه‌ها برای مدل‌های دارای ANC است. هدفون سونی WH-1000XM5 به تازگی فاش شد و حال نوبت به هدفون LinkBuds رسیده تا جزئیاتی از آن کسب شود.

تصاویر WH-1000XM4 که توسط TechnikNews منتشر شده است، طراحی شبیه‌تر به Apple AirPods Pro را نسبت به نسل فعلی هدفون‌های حذف نویز فعال سونی (ANC) نشان می‌دهد. بخش‌های کشیده در طرفین برای تنظیم سایز نازک‌تر هستند و حداقل دو رنگ در دسترس خواهند بود: مشکی و نقره‌ای. رنگ نقره‌ای بیشتر سفید یا خاکستری به نظر می‌رسد تا نقره‌ای. به نظر می‌رسد کلید روشن/خاموش در حال حاضر به جای یک دکمه ساده یک مکانیسم کشویی پیدا کرد، اما باید منتظر محصول نهایی باشیم تا ببینیم چقدر خوب کار می‌کند.

هدفون LinkBuds بعدی سونی ساده و جذاب

هدفون LinkBuds آینده سونی طراحی ایده آلی دارد

درز دیگری از منبع دیگر نشان می‌دهد که سونی همچنین در حال کار بر روی یک جفت هدفون بی سیم جدید با برند LinkBuds است. اولین LinkBuds در ماه فوریه به‌عنوان یک جفت هدفون پشت باز عرضه شد، که برای موقعیت‌هایی طراحی شده‌اند که می‌خواهید در حالی که هنوز صدای اطراف خود را می‌شنوید، به موسیقی گوش دهید.

با توجه به تصاویری که توسط افشاگر معتبر «SnoopyTech» به اشتراک گذاشته شده است، هدفون سونی LinkBuds S/WF-LSN900 شبیه هدفون‌های استاندارد است. کمی عجیب بوده که سونی از نام تجاری جدید برای طراحی کاملا متفاوت استفاده می‌کند، اما شاید «LinkBuds» به بخش هدفون بی سیم درون گوش سونی تبدیل شود و مدل آینده دو رنگ خواهد داشت.

قیمت یا در دسترس بودن هدفون آینده هنوز مشخص نیست، اما احتمالاً به زودی مشخص خواهد شد. سونی LinkBuds فعلی با قیمت 178 دلار در بازار ایالات متحده به فروش می‌رسد. برای کسب جزئیات بیشتر باید به انتظار ادامه داد تا حقیقت روشن شود.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا